Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak wiary w mojej rodzinie
Autor Wiadomość
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-22, 16:21   

Jak łatwo nam rzucić kamieniem w kogoś innego....jak łatwo nam widzieć błedy u innych...

Genowefo piszesz - to przecież oni nie ja potrzebują sie zmienić....to oni nie ja.....to oni Cie poniżają , niszczą....a co Ty ?

Gieniu....traktują Cię jedynie tak, jak sama siebie pozwalasz traktować !

Do tego....Oni są żli, niedobrzy....a Ty jedna biedna między wilkami .

Nie podoba mi się Twoje życie....Twoje , nie ich ! Ty masz wybory, Twoje decyzje.....dotyczące Twojego życia !
Sama masz w swoich życiu niesamowity chaos....a patrzysz na życie innych osób.
Tak nie wolno Gieniu....Ty i Twoje zycie ....Ty będziesz rozliczona za swoje a inni za swoje.
Żeby móc pomóc innym, trzeba najpierw uporządkować swoje życie. Masz w nim niesamowity bałagan. Jak można tak żyć ?
Gieniu , bierz sie do roboty ! TY i Twoje życie...nie mąż, nie syn, nie synowa, nie Jej rodzina...ale Ty ! To kiedyś Ty będziesz rozliczona za miłość, którą dałaś swojej rodzinie. Ucz się kochać....nie stale upominać, nie pokazywać swoje niezadowolenie...kochaj mocno jak tylko potrafisz. A jak nie potrafisz....ucz się ! To dobry moment....Jezusik się urodzi już za dwa dni. Przytul Go do siebie , w ciszy i spokoju przytul do swego serca/ Niech Twoje serce napełni się ciszą i miłości do najbliższych !
Pozdrawiam ! EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9