Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mój Mąż bierze "ślub"- proszę o modlitwę
Autor Wiadomość
Annia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-03, 13:03   Mój Mąż bierze "ślub"- proszę o modlitwę

Moi kochani, bardzo prosze Was o modlitwę. Moj Mąż własnie przygotowuje się do "ślubu" ze swoją ukochaną " Tą jedyną" - jak mówi. 6 lat temu to ja nia byłam,a Mój Mąz twierdził, że nie wyobraża sobie życia beze mnie . A dziś... Dziś twierdzi, ze to ta druga jest tą daną mu od Boga. Ja jestem nikim. I tak się czuję. Nie ma przy mnie męża, nie mamy dzieci. A mój Mąz własnie zamyka za sobą drzwi. Zakłada nowa rodzinę. Moje marzenia o gromadce dzieci i rodzinie giną gdzieś w ciemności. Jest mi bardzo cieżko na sercu, bardzo źle i bardzo smutno.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-03, 13:52   

Aniu, priva Ci napisalam.
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-03, 14:00   

Aniu Nie martw się ! Co to za ślub ???
Jak Ty brałaś ślub wypowiedziałaś takie słowa „Tak mi dopomóż Panie Boże wszechmogący w Trójcy Jedyny i wszyscy święci” i chyba to są najbogatsze słowa w przysiędze małżeńskiej !
Warto jak najczęściej korzystać w modlitwie z tych słów, z tej mocy nadprzyrodzonej która płynie prosto z nieba do małżonków.
Teraz masz na pewno opiekę Aniołów, wielu świętych, a może nawet samego Jezusa !

Co za przysięgę będzie mieć Twój mąż ?? Jak mu się coś popsuje czy będzie mógł z tej mocy nadprzyrodzonej skorzystać ? Kto mu pomoże ?

Wiesz Ty jesteś z nim złączona na zawsze choćby i miał jeszcze 2 następne żony.

Teraz warto pójść na adoracje i spojrzeć prosto w najświętszy sakrament.
Patrzenie sobie prosto w oczy to tak jakby patrzenie w duszę.
Poproś Jezusa aby przez Twoje oczy i przez wasze nierozerwalne połączenie dotarł do duszy Twojego męża i zrobił trochę porządku. Taki porządek potrzebuje czasu.
Bądź cierpliwa

Będę pamiętać w modlitwie ;-)
 
     
RADOŚĆ
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-03, 15:34   

Aniu, jestem z Tobą w tym smutku. Boże,jak człowiek chce wierzyć, że jest tą/tym jedyną/jedynym i,że jest się złączonym na zawsze, jak pisze Tadeusz.
 
     
iwonka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-03, 18:43   

twój mąż bierze ślub?
ślubuję się raz...póki śmierć nie rozłączy....

mój w przyszłym roku,....jak wszystko dobrze im się ułoży
będę pamiętac o Tobie podczas modlitwy
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-03, 18:55   

Ślub?
To cywilny kontrakt, nie ma znaczenia przed Bogiem. Ale dla nas, pozostawionych żon, zdradzonych mężów - to cios, na który trudno być przygotowanym. Cokolwiek byśmy nie myśleli o ważności tej umowy, jednak bardzo boli taka wiadomość.
Ta druga kobieta nie jest dana od Boga, jest podarunkiem od Złego, a mąż brnie w bagno, bo tam jest rzekomo dobrze.
Nie umiem pocieszyć, nie wiem jak. Mogę tylko przytulić Cię z daleka.
Przeżyłaś tak dużo, jeszcze i to przeżyjesz, uwierz.
 
     
Annia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-06, 10:21   

Dziękuję Wam z całego serca za słowa otuchy. Zrobiło mi się ciepłona sercu, kiedy je przeczytałam. Niech Pan obdarzy Was miłością, którą rozdajecie wkoło .
 
     
sofia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-06, 11:37   

Anniu.....
będę pamiętać w modlitwie o Tobie .
Trzymaj się . Pogody Ducha
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8