Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o modlitwę
Autor Wiadomość
Alicja J.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-27, 19:04   

Bardzo pragnęłam aby mąż czytał również polecane przez Elzbietę artykuły ale on był na etapie "omijania tego typu literatury z daleka jakby bał się dotknąć" sprawiało mi to ogromną przykrość .Teraz juz nie robi tego tak ostentacyjnie,a nawet chyba zaczyna "podczytywać".Jeszcze otwarcie nie rozmawia ale nie ukrywa tego i przynajmniej mnie choć trochę wysłucha o tym co mnie zainteresowało. Nie wiem tak naprawdę co przeczyta i co z tego pozostawi w nim ślad i na ile zmieni, ale choćby trochę to juz lepiej niż wcale.Coraz wiecej nadziei we mnie.
Elzbieto Dziekuje jeszcze raz że mogłam właśnie Ciebie "spotkać" na forum i życzę wszystkim zranionym żeby mieli szczęście spotkać TAKIEGO JAK TY LEKARZA DUSZY.
Ostatnio zmieniony przez Alicja J. 2008-11-28, 12:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
mardzi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-27, 21:49   

Witam wszystkich! Mam prośbę, aby i za moje małżeństwo modlić się w Nowennie. Także i ja będę codziennie odmawiać tę modlitwę. Niech Bóg Wszechmogący pomoże nam prostować ścieżki naszego życia...
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-28, 14:55   

Alicjo, Lekarzem Pan Jezus :-D
my to tylko nieudolni słudzy nieużyteczni, którzy wskazujemy na Jego Święte i Otwarte Przeogromne jak Bramy Nieba - SERCE.

Mardzi, zapraszam,
zbliża się Godzina Śmierci Naszego Pana Jezusa.
Możesz zresztą o dowolnej godzinie, jak pasuje, w miarę możliwości.

UFNOŚĆ W BOŻE MIŁOSIERDZIE.

Koronkę podyktował Pan Jezus św. Faustynie w Wilnie 13-14 września 1935 r. jako modlitwę na przebłaganie i uśmierzenie gniewu Bożego, za grzechy nasze, naszych bliskich i całego świata.
Obietnice:
"Zachęcaj dusze do odmawiania tej koronki.
Przez nią podoba mi sie dać wszystko,
o co mnie prosić będą zatwardziali grzesznicy
"


Dziś DZIEŃ PIERWSZY

Słowa Pana Jezusa:
" Dziś sprowadź Mi ludzkość całą, a szczególnie wszystkich grzeszników, i zanurzaj ich w morzu miłosierdzia Mojego, a tym pocieszysz Mnie w gorzkim smutku, w jakim pogrąża Mnie utrata dusz".
Modlitwa s. Faustyny:
"Jezu najmiłosierniejszy, którego właściwością jest litować się nad nami i przebaczać nam, nie patrz na grzechy nasze, ale na ufność, jaką mamy w nieskończoną dobroć Twoją, i przyjmij nas wszystkich do mieszkania najlitościwszego Serca swego, i nie wypuszczaj nas z niego na wieki. Błagamy Cię przez miłość Twoją, która Cię łączy z Ojcem i Duchem Świętym.
Ojcze Przedwieczny, spójrz okiem miłosierdzia na ludzkość całą, a szczególnie na biednych grzeszników. Ludzkość ta jest zamknięta najlitościwszym Sercu Jezusa i dla Jego bolesnej męki okaż nam miłosierdzie swoje, abyśmy wszechmoc miłosierdzia Twego wysławiali na wieki wieków. Amen".



Koronka Do Miłosierdzia Bożego
(Odmawiamy na zwykłej cząstce różańca)

Na początku:
Ojcze nasz ..., Zdrowaś Maryjo ..., Wierzę w Boga.

Na dużych paciorkach:
Ojcze przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, na przebłaganie za grzechy nasze i całego świata.

Na małych paciorkach:
Dla Jego bolesnej Męki, miej miłosierdzie dla nas i całego świata

Na zakończenie:Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami i nad
całym światem... (x 3)


Po Koronce:
"O Krwi i Wodo któraś wytrysnęła z Najświętszego Serca Jezusowego
jako zdrój Miłosierdzia dla nas - Ufamy Tobie" (x3)

"Jezu ufam Tobie" (x3)

"Święta siostro Faustyno - módl się za nami" (x1)


DZIEŃ DRUGI >>> http://www.jezuufamtobie.pl/nowenna.php
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8