Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Biblijna metoda
Autor Wiadomość
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-04, 09:16   Biblijna metoda

"Bóg posyła słowo swoje , aby mnie uleczyć i wyratować od zagłady" Psalm 107,20


"Lecz bardzo blisko mnie jest słowo, w moich ustach i w moim sercu , abym je czynił " 5 Mojż. 30,14

" Słowo Boże jest prawdą i (badając je) poznam prawdę , a prawda mnie wyswobodzi " Jn 17,17 , Jn 8,32

Boże słowo to pokarm, pokarm to życie , bez pokarmu nie ma życia duszy.


Wybierz fragment biblijny, ( frazę, słowo) , które w szczególny sposób mówi do Ciebie, albo w którym Bóg obiecuje Ci cos , i umieśc w domu w widocznym miejscu,

To metoda , którą praktykuje min. Duchowa rodzina OFS ( siostry misjonarki Krwi Chrystusa, Bracia Przenajświętszej Krwi (FSS),Wspólnota Przyjaciół Świętej Rodziny od Krwi Chrystusa (AFS))
http://www.krewchrystusa....&pkid=51&nid=21
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-06, 08:00   

Święte słowa
Bibla uczy nas jak używać słów, jak się modlić....
To o czym piszesz Aga jest jednym ze sposobów naukowej modlitwy - tak to się fachowo nazywa....
Rzoważając Słowo Boże (jakkolwiek by się tego nie czyniło - pisząc, czytając, myślac o nim) modlimy się... A owoce tej modlitwy zbieramy w naszym życiu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9