Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Biblia na komórkę
Autor Wiadomość
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-31, 11:50   Biblia na komórkę

„Trawa usycha, kwiat więdnie, ale słowo Boga naszego trwa na wieki” (Iz. 40,8).


Biblia na komórkę http://students.mimuw.edu...iblia/index.php

Biblie stoją na pólkach, leżą na biurkach, czasami nawet są w naszych umysłach , ale dopóki nie zamieszkaja w naszych sercach niewiele się zmieni w naszym życiu.


Ojciec Witko , mówi , że kompletnie zmienia się rzeczywistość duchowa w miejscach gdzie głośno wyznajemy wersety biblijne. Wiara rodzi się ze słyszenia.

Moja znajoma Honorata Ławrynowicz , pojechała na misję do Ugandy, i zmieniła życie wielu dzieciakom. Jak sama mówi , stało się to dzięki spędzaniu wcześniej ogromnej ilośći godzin na czytaniu Bożego słowa codziennie.



Zjednoczone Towarzystwa Biblijne podają, że „na początku dziewiętnastego stulecia Pismo Święte było dostępne jedynie w 68 językach. Dzisiaj Pismo Święte jest dostępne w co najmniej 2303 językach, a w całości zostało przetłumaczone co najmniej na 405 języków, zaś sam Nowy Testament na około 1034 języki. Dodatkowo urywki Biblii są dostępne w ok. 864 językach”

Pan mówi w Księdze Jozuego 1,8 " Niechaj nie oddala się księga tego zakonu od twoich ust, ale rozmyslaj o niej we dnie i w nocy, aby ściśle czynić wszystko , co w niej jest napisane , bo wtedy poszczęści się twojej drodze i wtedy będzie ci się powodziło"


"Tak jest z moim słowem , które wychodzi z moich ust : Nie wraca do mnie puste ( bezużyteczne, nie osiągnawszy celu -) lecz wykonuje moją wolę i spełnia pomyślnie to z czym je wyslałem" Księga Izajasza 55,11

Slowo , może pracowac jak znajdzie adresata. Ile razy pozwalamy by list został odesłany - nie znaleziono adresata...Odbierajmy listy z Nieba czego Wam i sobie życzę. ;-)


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10