Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitwy o odpędzenie złego ducha
Autor Wiadomość
JAPI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-27, 10:16   Modlitwy o odpędzenie złego ducha

Witajcie
Jestem już po rozwodzie ale walczę teraz o dobro mojego ukochanego Synka. Mieszkam jeszcze z Żoną i Synkiem bo nie mam gdzie iść ale niemal co tydzień jestem atakowany o wyniesienie się...
Moja Żona bardzo się zmieniła. Stała się nerwowa, kłótliwa. I co gorsza coraz częściej odbija to sięna dziecku. Synek ma nie całe 5 lat a Żona atakuje go jak dorosłego. Krzyczy na niego, rozkazuje i wymaga całkowitej samodzielności i natychmiastowego, bezdyskusyjnego wykonywania "rozkazów". Synek coraz częściej płacze i kłoci się z nią i ucieka do mnie...
Bardzo proszę Was o przypomnienie modlitw o odpędzenie złych duchów bo nie mogę ich znaleźć na forum, postanowiłem odmawiać takie modlitwy w jej intencji a także rózaniec...
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-27, 14:45   

Japi, dobrze, że sie pojawileś - obiecuję modlitwę.
A ty nie martw się, pamiętaj że nadal jesteś jej mężem, i masz obowiązek dbać o dziecko!
szczególnie teraz, kiedy zona krzywdzi synka - bądz spokojny, ale stanowczy.
i bądz mężny!
Powiedz jej, że nie pozwolisz na to, by krzywdziła dziecko!
Szukaj jakijś możliwości - nie wiem, czy ona ma prawo żądać twojego wyprowadzenia, nawet jeśli to jej mieszkanie.
Może to jest tak, że nie uklada się wszystko tak, jak sobie wymysliła?
Może nie układa jej sie z nowym panem? Stąd złość.
W każdym razie Japi nie trać nadziei, ja jestem przekonana, ze nie wszystko stracone!
 
     
JAPI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-27, 15:10   

Dzięki Małgosiu !
Nie trace nadziei, choć ostatnio miałem znowu poważną depresję i źle było ale jakoś się podnoszę...
Nie wiem jak jej się układa z nowym Panem ale chyba dobrze. Dopiero co wróciła z 8 dniowego wyjazdu w góry z nim. Ja ten czas spędziłem z Synkiem. Było super. A ona już 2 godziny po tej 8 dniowej rozłące - kłociła się z nim i krzyczała na niego... W rezultacie dziecko śpi ze mną do przedszkola nie chce chodzić z nią czym doprowadza ją do szału i znowu krzyczy na niego że to ona decyduje z kim on bedzie chodził do przedszkola... Oczywiście nie odpuszczam i biorę go za rękę i i tak idziemy razem do przedszkola. Ostatnio tak się tym wściekła że rzuciła na dworzu jego ręcznik na trawę i poszła do pracy... A dzieciak biadolił że "Mamusia pobrudziła mi ręczniczek"...
Mam tylko nadzieję że ona taka jest z powodu tego że ja z nia jescze mieszkam i że jak się w końcu wyprowadzę to będzie normalna, wesoła i czuła dla niego...
A co do modlitwy to były kiedyś na forum takie trzy małe modlitwy o odpędzenie złych duchów i tak sobie pomyślałem że może warto...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9