Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Korespondencyjna szkoła biblijna
Autor Wiadomość
Agnieszka
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-11-24, 11:44   Korespondencyjna szkoła biblijna

Mam ogromny przywilej podzielić się informacją o wspaniałym dziele jakim jest szkoła biblijna AGAPE

Święty Hieronim miał powiedzieć, że nieznajomość Pisma, jest nieznajomością Boga.
I tak rzeczywiście jest , regularne czytanie Biblii jest nie do przecenienia. Dzisiaj mając tak łatwy dostęp do Słowa Bożego , chyba czasami nie doceniamy tego...Powstaja coraz to nowe wydania , nowe przekłady , wszystko w pięknej szacie. Nie wszędzie tak jest , ostatnio w Krakowie gościł dr Ibrahim Ag Mohamed , który jest Tuaregiem, i dokonał całkiem niedawno tłumaczenia Nowego Testamentu na język tamaszek . To nie lada wyczyn bo język ten to cos w rodzaju języka "znaczkowego " . Tłumaczenie wymagało wiele wysiłku
i często odwagi .
Ewangeliści musieli się przekopywać przez zwoje pism , żeby trafić do jakichs wydarzeń ze Starego Testamentu , większość znali pewnie na pamięć..
A my dzis mamy pięknie podzielone na wersety, ponumerowane , z odsyłaczami...życ nie umierać

Nauka w szkole podzielona jest na kilka etapów . Serdecznie zachęcam do zapisu ,ja nigdy tak chętnie nie odrabiałam zadań domowych ;-)

Szczegóły : http://www.agape.pl/index
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9