Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam problem z POLCZATEM!
Autor Wiadomość
Tyśka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-11, 12:26   Mam problem z POLCZATEM!

Witam

Mam problem i niemogę wejsc na POLCZAT nie otwiera mi się okno. I niewiem czy to jest wina mojego komputera czy to jest jakis problem na stronie? Proszę o pomoc!

Pozdrawiam Tysia
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-11, 14:26   

Mnie się otworzyło.
Może to jakaś chwilowa przerwa była?
Albo masz jakieś blokady w komputerze?
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-11, 18:42   

Tysko wchodź może przez ten link.

http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=samarytanka

Pozdrawiam, dawno Cię tu nie widziałam :-) :-)
 
     
Tyśka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-11, 22:38   

Witam

Dziękuję za pomoc,ale w dalszym ciągu nic.Dziękuję Elik ale ten link cos Mi napisała też niedziała. Niewiem o co chodzi? I mam problem bo niewiem jak to załatwic,wchodze i pisze "gotowe" na dole, a na strone wejsc niemogę!


Dziękuję i pozdrawiam Tyśka
 
     
Mychha
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-15, 17:55   

cz masz komputer z Vistą? Jesli tak, to jest przyczyna problemu. Ja niesttey po wymianie sprzętu i zainstalowaniu Visty też juz nie mam możliwości wejścia na polczat. Vista ma straszne ilości zabezpieczeń i nie nie można wielu rzeczy zainstalować, m.in.ActiveX które jest niezbędne do uruchomienia polzatu. Na razie nikt nie dal mi odpowiedzi jak poradzić sobie z problemem.
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-04, 21:43   

ostatnio po modyfikacjach polchatu czy serwera jest problem z wejściem na samarytankę z forum - chyba link jest nieaktualny
w każdym razie mi wyskakuje błąd lub zamyka mi się okno
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9