Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
z drżeniem rąk-moje świadectwo
Autor Wiadomość
Kalina85
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-02-20, 18:52   z drżeniem rąk-moje świadectwo

Witam serdecznie

Wahałam się czy napisać....bo choć w okół dzieje się wiele zlych rzeczy (w pracy,problem finansowy) to czuję w głębi siebie RADOSC.
Mieszkamy razem z mężem,wszystko się układa,"normalniejemy" :lol:
A najmilszą niespodzianką był telefon męża w zeszłą sobotę,byłam w pracy,poinformował mnie że teściowie zapraszają na niedzielny obiad.To był szok,po pół roku ciszy oraz braku jakiego kolwiek kontaktu.Do pełni szczęścia brakuje mi tylko aby mąż pogodził się z moimi Rodzicami...nie można miec wszystkiego naraz ;-)
Często słyszę "kocham" częsciej się uśmiecham
CHWAłA ZA TO PANU

DZIEKUJE WAM


PAMIETAM W MODLITWIE

Kalina
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-20, 18:58   

To pięknie Kalino usłyszeć,jak radość bije z Twojego serca.....bądź cierpliwa,a wszystko wróci na swoje miejsce,najważniejsze,że jesteście razem......gratulacje....ach,ach do pozazdroszczenia,pozdrawiam....
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-20, 20:42   

Super Kalinko!
Problemy w pracy i finansowe to juz 'pryszcz" jesli ma sie obok siebie ukochana osobe- choc oczywiscie zycze aby i te jak najszybciej byly za Wami
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-20, 20:48   

Kalinko gratuluję, bardzo się cieszę, ze Wam sie udało... troszeczkę.. nie w cale nie troszeczkę, po prostu zazdroszczę;) wszystko inne sie ułozy, zobaczysz... pamietaj jednak o modlitwie...
fajnie jest przeczytac, ze niektórzty męzowiwe czy zony normalnieja, rozumieja i chca ratowac wlasne małżenstwa... takie swiadectwa daja nadzieje, daja wiarę... powodzenia Kalinko;)
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 09:49   

Kalinko pielęgnuj "miłość" aby miała mocniejsze barwy :-) to tak w przenośni.

Cieszę się Twoim szczęściem.

Pomału małymi kroczkami idź do przodu a zobaczysz , że wszystko się ułoży.

Zapamiętaj - rodziców najbardziej cieszy szczęście własnego dziecka jak zobaczą, że naprawdę jesteś szczęśliwa to się przekonają do Twojego męża oni także muszą mu zaufać.
Aby to się stało potrzeba czasu.


Pozdrawiam cieplutko

Ada
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 12:22   

Tak się cieszę! :-D
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-21, 14:19   

Jak miło czytac takie posty... Pozdrawiam
O relacje z Twoimi rodzicami nic się nie martw Bóg juz sie tym zajmię w odpowiednim momencie... Stanie się samo.. Zobaczysz! Wiem co mówię ;)
 
     
Justyna1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-22, 20:02   

Swietnie, Kalinko!!! Ciesze sie baaaardzo, ze Wam sie zaczyna ukladac. Trzymam kciuki, zeby to byl poczatek wielkiej milosci :-D
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-23, 15:23   

Nareszcie ruszyło się w tym dziale świadectw , coś sie dzieje . Gratuluję nowej szansy ....... i tego "kocham Cię " ;-) . Pozdrawiam .
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-23, 16:06   

Gratuluję.
Oby ułożyło się jak najlepiej.
 
     
Dunia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-23, 20:30   

Dziękuję Ci Kalino. To bardzo ważne dla mnie. Życzę Wam wielkiej, mądrej miłości.
 
     
debora
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-31, 21:09   

Gratuluję. Dziękuję za świadectwo.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8