Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
POGOTOWIE MODLITEWNE
Autor Wiadomość
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 17:29   

Wan. Co się dzieje????
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 17:35   

Nie mam już siły - kochanka mego męża wyzwała mnie od....., powiedziała, że mnie zabije i pójdzie do mojego dyrektora nagadać na mnie. Zniszczyła mi wszystko, co mam.
Ja już nie mogę, to ponad moje siły.
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 18:04   

Wanboma, miłości nie da się zniszczyć.

Jak to się dzieje, że wciąż masz kontakt z tą kobietą?

Dlaczego z nią rozmawiasz?

Nie bój się, bo żaden człowiek na świecie nie może zniszczyć miłości.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 18:57   

Wan. Napisz więcej, niewiele z tego można zrozumieć.
W każdym razie niby czego masz się obawiać? Że jakaś młodociana puszczalska chce roznosić plotki? Czy Twój dyrektor jest tak łatwowierny, iż uwierzy pierwszej lepszej, która rozbija rodzinę? Ty reprezentujesz prawdę, ona tylko pokazuje jaka jest słaba.
Silne kobiety nie atakują.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 19:28   

Elzd, to ona jest silna psychicznie, ja jestem słaba. Ta dziewczyna jest gotowa zrobić wszystko, by mnie zniszczyć, wszystko. A ja nie mam siły na walkę, nie potrafię. Wolę zniknąć, przestać istnieć. Ona zniszczy całą moją reputację, na która pracowałam 13 lat, bo tyle pracuję. Zawsze byłam dobrym pracownikiem, zawsze dobrze się w pracy czułam, a ona zabierze mi i to. Nie mam siły.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 19:38   

Wan. Nie rozumiem, mozesz napisać priva jeśli nie chcesz tutaj. Albo wejdź do boxu, tem lepiej niż na forum.
 
     
Maria Anna
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 19:57   

Kobieto. Nie rozmawiaj z nią. MUSISZ sie odciąc od nich, od niej. Nie rozdrapuj stale tego samego, tak nie mozna!

I jak możesz wierzyć, ze jesteś słabsza, gorsza? NIE JESTEŚ! Jesteś wyjątkowa!UWIERZ w TO!

WANBOMA!!!
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 21:01   

Niestety, jestem - moje siły, właściwie już nie mam żadnych sił.....
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 21:50   

Wanboma, miłość nie zabiera sił.
Siły zabiera nasze myślenie.
Myślenie można zmienić.
Musisz zmienić swoje myślenie. Nic więcej.

Miłość nie zabiera sił.
Jeśli "coś" zabiera Ci siły to oznacza, że masz złe myślenie.
Zmień myślenie.
Weź zeszyt i napisz sobie dzisiaj afirmację dla siebie.
Jedna strona afirmacji.
Pracowałam z psychologiem klinicznym, widziałam jego pracę. To psycholog katolicki.
Polecam Ci afirmacje.
Jedna strona afirmacji.
Wiesz co to jest?

Ale czy uwierzysz w to, że zwykłe afirmacje mogą Ci pomóc?!
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 22:04   

Wanbomko, Maria Anna ma rację - nie wolno Ci mysleć, że jesteś słaba czy gorsza!!!
Jesteś WSPANIAŁĄ matką, jesteś WSPANIAŁĄ kobietą, jesteś dobra, jesteś kochana, jesteś silna, tyle juz przeszłaś... nie daj się zastraszyć!!!! To nie Ty robisz coś złego, tylko tamta dziewczyna. Nie rozmawiaj z nią, ignoruj...
Spotkaj się i porozmawiaj z kimś, kto Cię wesprze, kto pokaże Ci Twoją wartość... nie wiem gdzie mieszkasz, jeśli w W-wie, to chętnie się z Tobą spotkam i pobędę przy Tobie.
Masz moją modlitwę.
Trzymaj się cieplutko.
Kasia
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 22:23   

Dziękuję.............
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-13, 00:51   

Wan!

Nie dowiaduj, się nie myśl o Niej, Jej życie dla Ciebie nie jest czymś co warto zapisywać w pamięci uczuciach - zostaw Bogu.

Jedyne co musisz wiedzieć to czy Ojciec chce i może sie i jak spotyka sie z Córeczką. Reszta to piasek. Jeszcze karty sie mogą odwrócić za łaska ale jeśli przed tym sie rozchorujesz to nic z tego nie będzie.

To jest bez znaczenia kto jest silniejszy a kto mocniejszy - Bóg kocha CIEBIE.
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-15, 07:35   

Wanbomus pamietam o Tobie!
nie daj sie kochana! nie pozwol sobą manipulować, na zastraszanie odpowiadaj obojetnoscia,
mam wrazenie ze ta dziewczyna sama sie czegos obawia, nie jest pewna swego i aby sie lepiej poczuc probuje pogrązac Ciebie- nie daj sie w to wmanipulować. Masz w sobie siłe (jak kazda matka!!!) tylko ją po prostu odkop! i odseparuj sie od nich

przytulam z calego serca,
a
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-15, 08:06   

wan ktoregos dnia i dla Ciebie zaswieci słoneczko, musisz byc silna, choc terazwydaje ci sie to ponadTwoje siły, tak nie jest... dasz radę, nie daj sie zniszczyc, walcz o siebie i swoje dobro...
 
     
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 19
Wysłany: 2008-02-04, 11:09   

Daria napisał/a:
Pomimo wielu prób nie mogę przesłać wiadomości do pogotowia
modlitewnego. Proszę przekazać tę wiadomość do pogotowia.
Bardzo proszę o modlitwę w następującej intencji- o uzdrowienie naszego
związku , wyjście z głębokiego kryzysu i przemianę w związek
sakramentalny.
Zobowiązuję się do codziennej modlitwy w intencji potrzebującego
małżeństwa / może o podobnym problemie?/
Daria
_________________
A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągać będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć. (Łk 12:8-12)
Posłuchaj... (mp3 – 0,94 MB)
Przeczytaj...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8