Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Na Nowy Rok - życzenia
Autor Wiadomość
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 08:14   

I ja dołączam się do życzeń. Przede wszystkim życzę wytrwałości w codziennym życiu, pokoju w sercach, radości w każdym dniu. I silnej wiary w to, że cokolwiek się wydarzy - będzie to dla Waszego (naszego) dobra.
Z nadzieją na lepsze jutro.
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 10:38   

Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc Wam życzę dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro

Ada
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 14:33   

Kochani... chciałbym Wam życzyć wielu łask bożych, wiary w to co przed nami. Oby ten przyszły rok był dla wielu połamańców z tego Furum rokiem przemian na lepsze, powrotu szczęścia i braku niepewności. WSZYSTKIEGO DOBREGO !!
 
     
ewus
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 18:20   

Zycze wam aby bol i cierpienie skonczylo sie z koncem tego roku abysmy jutro obudzili sie wiara i nadzieja silni
Na pewo bedzie lepiej

SZCZESC BOZE
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-01, 16:27   

Kochani - ja również dołączam do życzeń : stawiajcie sobie nowe cele i uparcie do nich dążcie . W życiu wszystko jest możliwe - trzeba mieć tylko wiarę ! Mnie jej brak by zdobyć Czomolungmę ale te mniejsze szczyty też są ważne . Moze kiedyś nadejdzie dzień .... Nowy Rok niech będzie dla Was rokiem przemian na lepsze życie , pełniejsze w Wiarę , Nadzieję i Miłość . Pozdrawiam serdecznie .
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-01, 16:53   

Ja też Kochani życzę tego wszystkiego, co dla Was najlepsze, a przede wszystkim nieustającego Pokoju w Waszych sercach!!!
Pozdrawiam serdecznie. Kasia :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10