Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Na Nowy Rok - życzenia
Autor Wiadomość
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 08:59   Na Nowy Rok - życzenia

Wszystkim Wam chciałabym życzyć wielu łask Bożych w Nowym Roku. Dużo zdrówka, mądrych decyzji, cierpliwości, wytrwałości, wspaniałych ludzi u boku.
I aby ten Nowy Roczek był lepszy od poprzedniego. Dla mnie, mimo wielu pozytywów, był to najkoszmarniejszy rok w moim życiu. Oby już takich nie było.

A o północy wypiję lampkę szampana - za Wasze zdrówko! Bo gdyby nie Wy, oj ciężko, ciężko byłoby ten rok przetrwać!

Pozdrawiam

Ania
 
     
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 10:27   

Życzę wszystkim, by w Nowym Roku doznali tych łask, o które sie modlą.
Życzę, by dobro zwyciężyło, cierpliwość rosła w siłę a miłość nigdy nie ustawała.
Życzę mądrych i odpowiedzialnych przyjaciół.
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 11:06   

wanboma napisał/a:
Dla mnie, był to najkoszmarniejszy rok w moim życiu. Oby już takich nie było.

Niestety pod tym też mogę się podpisać :-(
Więc mam nadzieję, że przyszły będzie lepszy, czego sobie i Wam z całego serca życzę.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 13:13   

Niestety i ja nie należę do Szczęśliwców i fanów roku 2006 . Choć wydarzyło sie w nim tez coś magicznego : spotkałam Boga na mojej drodze życia .
Chciałabym by w nowym 2007 roku spotkał Go r owniez mój małzonek
ale równiez i Wasi małzonkowie
i tego Wam Kochani życze z całego serca . Pozdrawiam .
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 14:56   

i dla mnie to najgorszy rok w życiu- pomimo narodzin drugiego dzieciątka. Mam nadzieję ze 2007 bedzie dla nas wszystkich lepszy.pozdrawiam cieplutko
 
     
Asik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 14:56   

A ja ze łzami w oczach uważam ro 2006 za szczęśliwy. Kryzys w mojej rodzinie dostał swoje imię "KRYZYS" (jak imię w Bbibli). Dostałam wielu łask Bożych mimo bólu i upadania na twarz z rękami w kieszeniach. Pan remontuje moje życie, a najbardziej sie cieszę że GOo poznałam! Życzę wszystkim łask Bożych do uzdrowienia rodzin i łask do przyjęcia tych łask. I może czas wyjąć ręce z kieszeni. Buźka dla wszystkich.
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 15:09   

I ja mimo kryzysu w małżeństwie i wielu innych nieudanych spraw, uważam że ten rok mimo wszystko był dla mnie dobry, przyniósł mi wiele zmian, inne spojrzenie na rzeczywistośc. siebie, innych ludzi i dziękuję Bogu za to.

A dziś życzę wszystkim dużo radości i usmiechu :lol:
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 15:33   

A ja życzę Wam spokoju ducha, harmonii w sercu, rozwiązania życiowych problemów no i miłości :-)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 16:29   

Wszystkim , dla kogo ten rok był zły, niech sie wreszcie kończy !! Niech nowy zawita jak lekki powiew wiatru, tchnienie Ducha w nasze sreca ! Niech juz tylko miłośc, radośc w naszych sercach i domach !!
A tym, dla których ten rok był dobry, nich nowy będzie taki sam, albo lepszy !! Całujęęęęęęęęęęę Mocnooooooooooooooooooooo !! EL.
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 17:13   

życzę nam wszystkim szczęścia, miłości, radości i pogody ducha. Niech ten rok będzie lepszy od poprzedniego. A teraz pędzę dalej szykować żarcie na zabawę sylwestrowa, która jest pierwszy raz u nas w domu. Będziemy sie bawić z grupka znajomych.
Do Siego Roku!!! :-)
 
     
Goszka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 20:56   

I ja pragnę złożyc najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok Wam wszystkim...
Bardzo dziękuję twórcom tego forum, które niejedną duszyczkę już uspokoiło, przyciągnęło do Boga i dało nadzieję na przyszłosc... Bardzo bardzo dziękuję....
Ale przecież forum to nie jakieś nie wiadomo co - TO LUDZIE! KOCHANI WSPÓŁCZUJĄCY JEDNI DRUGIM I NIOSĄCY POCIECHĘ LUDZIE!
Ludzie! Jesteście cudni! I pyskata zuza i refleksyjna Ania (ANBA), i słynny ortodoks Andrzej (wybacz Andrzeju :mrgreen: ), i cierpiące choc nie tracące radości Anulka, Wanbomka, Sylica, Bea, Lewek, JoannaB, Agusia70, Grażynka, Mateusz, Wito i ....... można tak do rana wymieniac...
Dzięki Wam każdy z nas coś zyskał, został pocieszony nawet w beznadziejnej sytuacji i łatwiej jest wtedy trwac...
Życzę Wam, najdrożsi (sobie również), abyśmy nie tracili nadziei, NIGDY, abyśmy umieli akceptowac Plany Boże, chocby one nie bardzo się nam podobały, a Pan żeby był łaskawy dla nas i dał jedynie tyle problemów, ile każdy z nas da radę uniesc..

Całuję serdecznie, pozdrawiam i ściskam mocno

Gocha
 
     
Annia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-27, 14:28   

Życzę Wam wszystkim wielu Bożych łask w Nowym Roku, niegasnącej wiary, nadziei i miłości, spełnienia najskrytszych marzeń oraz miłości obecnej w drugim człowieku
Ania
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-30, 17:07   

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2008, życzę nam Wszystkim Pana Boga w sercu przez 365 dni :mrgreen: i wszystko będzie dobrze :mrgreen:
Pozdrawiam i ściskam:)
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-30, 21:31   

Życzę Wam wszystkim drodzy forumowicze, aby ten nadchodzący Nowy Rok 2008 nie był gorszy od poprzedniego,
abyście mieli siły stawiać odpór wszelkim przeciwnościom,
abyście potrafili nawet w najczarniejszej nocy odszukiwać małe promyczki nadziei,
abyście potrafili godzić się z tym, co się dzieje,
abyście czuli opiekę Najwyższego,
i abyście wierzyli, że jeszcze odnajdziecie swoje miejsce i że będzie dobrze.

Tego, i jeszcze więcej, życzę Wam ja - Bajka :-P
 
     
duszek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 02:59   

i ja skromniutko się dołączam do zyczeń, choc samiutka to wiem że gdzieś tam w całej Polsce są mi bliscy ludzie dla których nieba bym uchyliła by byli szczęśliwi, by zobaczyć ich uśmiech i uslyszeć : Pan pozwolił znów być nam ze sobą RAZEM . Tego życzę wszystkim walczącym, wierzącym, cierpliwym, zbuntowanym i mającym nadzieję w sercu forumowiczom.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10