Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy popełniłam błąd?
Autor Wiadomość
NORBERT
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-19, 11:51   

ak70 napisał/a:
zaczyna nami kierować w większej mierze rozum a w mniejszej emocje...
..ak70 emocje zawsze będa..a właściwie odczucia powiązane z emocjami..wiadomo tylko ze emocje mają mozliwośc byc negatywne i pozytywne...po to jest własnie stan Pogody Ducha..aby te negatywne wdrażac w pozytywizm...podobno w kazdej nawet najgorszej sytuacji człowiek moze odszukac pozytywne strony..grunt nie poddawac sie temu nastrojowi negatywnemu jaki najczęsciej sami w sobie budujemy....a własnie tego nam na codzień trzeba tego co na emotikonie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
     
vana
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-19, 12:36   

mami napisał/a:

kiedy wiem co jest złe to już sukces wiem co robie że jest źle,
ale co z tego kiedy to tak trudno w sytuacji stresowej nie działać w wyuczony dla siebie sposób reagować na stres
to jest najcięższe zmiana wyuczonych sposobów zachowania


Oj mami święta racja. Nawet jeśli wiem, że postępuję niewłaściwie i w głowie juz sobie poukładam, że powinnam inaczej to najtrudniejsze wcielić to w życie. Jak często kilka dni takiej pracy nad sobą rozpływa się w mgnieniu oka. Bo juz sobie postanowiłam, przepracowałam, że będzie inaczej a w sytuacji stresowej, z zaskoczenia działam znów schematycznie. I mąż znów widzi zbyt mało stanowczą żonę, znów głos zbyt łagodny, uległy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9