Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Razem
Autor Wiadomość
lodzia
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-12-17, 11:46   Razem

Od jesieni szykuje się żeby napisać świadectwo, ale szczerze mówiąc nie wiem jak... Nie wiem jak to wszystko opisać. Jest wspaniale! Po prostu wspaniale. Nie spodziewałam się że kiedyś tak będzie... Pozdrawiam i dziękuje wszystkim.
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 11:52   

Lodziu,
z kazdym świadectwem rosnie mi serce, choć łzy mam w oczach - ciągle chcę wierzyć....
Dużo miłości i wytrwałości Wam zyczę, oraz Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz by nadchodzący rok 2009 był dla Was początkiem zdrowej kochającej sie Rodziny.
Z całego serca Życzy
samotna
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 12:24   

Lodziu, a to jest ważne, żebys właśnie Ty napisała to świadectwo !1
Pisz prosto i zwyczajnie !
Jesteście młodym małżeństwem, nie macie jeszcze dzieci, mąż od Ciebie odsuwał się kilka razy....pisz jak to przetrwałaś, jak przezwyciężyłaś ??
Wiem, że nigdy nie traciłaś nadziei , mimo, że mąż zawodził Cię kolejny raz . Więc pisz...opowiedz jak to było? Jak walczyć? jak nie tracić nadziei w najtrudniejszych momentach ??
Całuję najmocniej !! EL.
 
     
lena
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 14:34   

Lodziu...więc i ja prosto i zwyczajnie....dostałam dreszczy.
Cudowne zaskoczenie, bo chyba też się nie spodziewałam.
Gratuluje!!!......i niech już tak zawsze pięknie i wspaniale!!!
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 15:06   

Było właśnie tak jak pisze El... Zostawałam sama wiele razy, było wiele powrotów ale nic trwałego i nic w ogóle z tego nie wychodziło... W lato zostałam sama zupełnie, sama w nowym mieszkaniu i sama z problemami... Ale jakoś dałam radę! I nagle niespodziewanie, gdy dawałam sobie radę już sama... wszystko sie odmieniło!!
Nigdy nie wątpiłam że już nie da się nic zrobić! Trwałam uparcie w tym, ze kiedyś będzię inaczej... tylko nie spodziewałam się że będzie aż tak dobrze :mrgreen:
 
     
agnieszka78
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 15:30   

hurrrrrraaaaaaa :) bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość
super Lodziu
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 15:35   

Kochana Lodziu i za Twoją wytrwałość, za to, że NIGDY nie straciłaś nadziei, za to, że NIGDY nie odwróciłaś sie od męża, który ranił i ranił....za to, że ciągle KOCHAŁAŚ i ciągle wierzyłaś, że Bóg odmieni Wasze życie, za to, że nie odwróciłaś się od Boga, kiedy było naprawdę źle ale z pokorą godziłaś się na Jego wolę.....czyżby przyszła zapłata ??

Tak bardzo się cieszę Twoim = Waszym szczęściem ! Serce do góry skacze ! Lodziu wielkie całuski dla Was obojga ! Niech Bóg już zawsze z Wami , a Wasza droga do Niego niech zawsze już prosta !! Z przyjaźnią, radością i życzeniem wielu Łask Bożych - EL.
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 15:44   

Dziękuje za te wszystkie wasze życzenia, bardzo miłe...
:-D
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 17:11   

Lodzia........... jesteś żywym przykładem tego że na zmiany trzeba zapracować zmieniając siebie dla siebie,dla polepszenia własnego samopoczucia w drodze ku świętości.
Lodziu............. ja Ci życzę,Wam życzę Pogody Ducha.
Życzę Wam aby ten dystans jaki Was dzieli od ostrego kryzysu codziennie zwiększał sie o kolejne 24 godziny.Aby coś co nazywasz :" tylko nie spodziewałam się że będzie aż tak dobrze " trwało,trwało mimo nieuchronnych malutkich kryzysików dnia codziennego.
Pogody Ducha
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 17:18   

Lodziu - cieszę się - nawet nie wiesz, jak bardzo!!!! Cieszę się, że Wam się udało!!!!!!


A jednoczesnie jest mi bardzo, bardzo przykro po tym, co napisała EL. Elu - zapłata, jaka zapłata?
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 19:07   

Lodziu :)
CHWAłA PANU!!!
ZEBY BYłO WAS WIęCEJ NIż DWOJE :)

Zdrowych pogodnych Swiąt Bożego Narodzenia innych niż poprzednie, niech Chrystus narodzi się w Was autentycznie :), niech Boża Dziecina Wam Błogosławi w IMIę OJCA I SYNA I DUCHA SW.
http://www.godtube.com/vi...4a8971a7f90989a
http://www.godtube.com/vi...24ade43faef977c
 
     
Justyna1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 21:50   

Lodziu!!!!
WSPANIALE!!!!!!! A bylo tak smutno.... a tu patrzcie sie!!!!!
Dziekuje za Twoje swiadectwo!!!!
Sciskam!
Justyna
 
     
Maka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 21:55   

Lodziu,bardzo,bardzo się cieszę!Bądźcie już zawsze razem.Powodzenia :-)
 
     
Mąż Zosi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-17, 23:29   

Lodziu

jesteś WIELKA.

BOGU niech bedą dzięki

pozdrawiam
Jarek
 
     
Elena
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-18, 01:34   

CHWAŁA...PANU..niech Wam sie wiedzie...jestem szczęśliwa razem z Wami
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8