Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Misje Święte "KU ODNOWIE RODZINY" KRAKÓW DZIŚ I JU
Autor Wiadomość
pullo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-01, 11:17   Misje Święte "KU ODNOWIE RODZINY" KRAKÓW DZIŚ I JU

Witajcie

Trochę późno - ale może ktoś jeszcze zdąży.
Byłem w Niedzielę na mszy z nauką i bardzo mi się podobało - rewelacyjne kazanie prowadzone w formie dialogu.

MIEJSCE :
w Krakowie w parafii Św.Stanisława

Parafia Rzymskokatolicka Św. Stanisława Biskupa Męczennika - Dąbie , Kraków, ul. Pólkole 9a , (012) 413 53 66

1 GRUDNIA PONIEDZIAŁEK godz 19:15 Msza św. z nauką dla małżeństw Modlimy się o dochowanie wierności ślubom małżeńskim

2 GRUDNIA WTOREK godz 19:15 Msza św. z nauką dla rodzin i błogosławieństwem małżeństw Modlimy się o łaskę nawrócenia dla wszystkich parafian

Prowadzą :

Ks. prof. PAT dr hab. Jan Szczepaniak dziekan Wydziału Historii Kościoła PAT w Krakowie

Ks. mgr Adam Podbiera krakowski katecheta i rekolekcjonista

P.S.
Zapytam o możliwość nagrania i udostępnienia dla Sycharków.
 
     
miriam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-02, 14:05   

Dzięki pullo , za ważną informację .

Szkoda,że nie jestem z Krakowa też chętnie bym skorzystała z tych rekolekcji--wspaniali prelegenci jak widać ;)

Pozdrawiam Miriam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8