Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
CZY TO POCZĄTEK DROGI DO LEPSZEGO ?!?
Autor Wiadomość
Alicja J.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-24, 22:24   CZY TO POCZĄTEK DROGI DO LEPSZEGO ?!?

Nie chciałabym pisać przedwcześnie o czymś czego nie jestem jeszcze pewna ale należy się to ode mnie forumowiczom a przede wszystkim Tym którzy mnie wspierali słowem i modlitwą,ELŻBIETO BARDZO BARDZO DZIĘKUJE TOBIE. Myślę i mam nadzieję,że zaczęło się coś pozytywnego dziać w moim małżeństwie(mimo że są momenty bardzo trudne,tak trudne jak wcześniej nie bywało).Do tej pory zabiegałam o małżeństwo miotając się strasznie, teraz oddałam nasze małżeństwo woli Bożej i uważam żeby Bogu nie przeszkadzać i umieć odczytać Jego wolę. Prosząc o wsparcie i modlitwę tak naprawdę nie rozumiałam o co się modlić,prosiłam o to żeby mąż się zmienił i otworzył dla mnie swoje serce nie myśląc że zmiany muszą się zacząć ode mnie. Zmiany we mnie, wyciszenie, oddanie się woli Bożej i "staranie się być przyjacielem męża" mimo wszystko, zaczęły owocować powolnymi (po olbrzymim szale złego)zmianami u męża-. Teraz będę się modlić aby te zmiany były trwałe i coraz bardziej zbliżały męża i mnie do Boga a wtedy na pewno zbliżą nas do siebie.
Ostatnio zmieniony przez Alicja J. 2008-11-25, 08:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
samotna
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-24, 23:11   

Alicjo,
dziękuję za świadectwo. Bardzo chcialabym czytać ich więcej i wiecej.
W codziennej modlitwie proszę Boga o cud nie tylko dla siebie. Polecam wszytkie małzeństwa, w których toczy się walka często tylko jednostronna o ratowanie wartości nadrzędnej jaką uważam jest pełna rodzina. Podziwiam wytrwałych za siłę i wiarę i mam nadzieje, ze będzie tych cudów jak najwięcej.
Tobie Alicjo i Twojemu małżeństwu zyczę dużo siły, miłości, zaufania i wierności małżeńkiej.
Pozdrawiam
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-25, 11:20   

Gratuluje Alicjo przemiany i śwaidomości !
Nasze małżeństwa to wdrapywanie sie po szklanej górze....to nieustanne uprawianie naszych ogródków..każdego dnia coś i nigdy wytchnienia. Tylko najwytrwalsi wdrapuja sie na szczyt a ich ogrody wiecznie kwitną. Tego życzę Ci z całego serca ! Bądź uważna, nie daj sie zwieść...codziennie mały kroczek w górę i codziennie podlewaj Was ogródek.
Nasza przemiana nigdy sie nie kończy ! Nasze małżeństwa nalezy pielęgnować każdego dnia i nigdy nie ustawać. Nasze modlitwy za nas, naszych współmałżonków i nasz związek muszą byc każdego dnia. Nie wolno nam też zapominać o dziękowaniu....a wtedy deszcz łask. Powodenia ! EL.
 
     
Alicja J.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-27, 16:02   

Bardzo, bardzo dziekuje. Wsparcie, rady a przede wszystkim modlitwa to jest widać w mojej przemianie która owocuje i przekłada sie na dobro w małżeństwie.Modlitwą nie dopuszczamy do siebie zła które niszczy nas i naszych bliskich przez nas-mam na myśli dostrzeganie we wszystkim zagrożenia dla siebie,złych intencji skierowanych przeciwko nam,same złe strony.Zło jest wokół nas i często skierowane przeciwko nam ale nie można się zła doszukiwać tam gdzie go nie ma. Świadomość jak trudna jest wspólna droga w małżeństwa daje podwaliny do podjęcia trudu tej drogi a modlitwa pozwala kroczyć ta drogą wytrwale mimo tego że jest wciąż pod górę i pełno wyboi pod nogami.
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-04, 22:07   

Alicja J. napisał/a:
Bardzo, bardzo dziekuje. Wsparcie, rady a przede wszystkim modlitwa to jest widać w mojej przemianie która owocuje i przekłada sie na dobro w małżeństwie.Modlitwą nie dopuszczamy do siebie zła które niszczy nas i naszych bliskich przez nas-mam na myśli dostrzeganie we wszystkim zagrożenia dla siebie,złych intencji skierowanych przeciwko nam,same złe strony.Zło jest wokół nas i często skierowane przeciwko nam ale nie można się zła doszukiwać tam gdzie go nie ma. Świadomość jak trudna jest wspólna droga w małżeństwa daje podwaliny do podjęcia trudu tej drogi a modlitwa pozwala kroczyć ta drogą wytrwale mimo tego że jest wciąż pod górę i pełno wyboi pod nogami.

Alicjo,

cała kwintesencja.

Nic dodać, nic ująć.

Trzeba wierzyć.

Dobrego Weekendu!
Z Panem Bogiem.
Zyczę Bożego Błogosławieństwa. :-)


Ciągle zaczynam od nowa, choć czasem w drodze upadam.
Wciąż jednak słyszę te słowa: Kochać to znaczy powstawać.
Chciałem Ci w chwilach uniesień, życie poświęcić bez reszty.
Spójrz, moje ręce są puste, stoję ubogi, ja, grzesznik.
Przyjm jednak małość mą Panie, weź serce me jakie jest.

Jestem jak dziecko bezradny, póki mnie ktoś nie podniesie.
Znów wraca uśmiech na twarzy, gdy mnie Twa miłość rozgrzeszy.
Wiem, że wystarczy Ci Panie, dobra, choć słaba ma wola.
Z tobą mój duch nie ustanie, z Tobą wszystkiemu podołam.
Szukam codziennie Twej twarzy, wracam w tę noc, pod Twój dach.

Teraz już wiem jak Cię kochać, przyjm moje "teraz" o Panie.
Dziś rozpoczynam od nowa, bo kochać to znaczy powstawać,

bo kochać to znaczy powstawać ....


Pan Jezus.jpg
Plik ściągnięto 2334 raz(y) 10,51 KB

 
     
dch
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-12-06, 17:46   

Kochani Sycharowicze proszę z głębi serca o wsparce w modlitwie w intencji uzdrowienia i odrodzenia mojego małżeństwa o morze miłości w sercu mojego męża

Z góry dziękuję i obiecuję wzajemną modlitwę


Jezu kocham Cię i Tobie ufam!Tyś moim ratunkiem i nadzieją!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12