Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Moze iskierka nadziei dla Was...
Autor Wiadomość
Estera
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-09, 21:14   

Justyna,
ja tez sie bardzo ciesze, bo sledzilam Twoja sytuacje, wszystkie Twoje posty.
Ja teraz jestem krotko po wyprowadzce, moj maz sprawia wrazenie jakby nasze malzenstwo, ja nie byly juz dla niego wazne, wrecz przeciwnie- widze ze ma duzo negatywnych emocji i nie jest w stanie porozmawiac. Trudno mi wiec wierzyc, ze bedzie dobrze, trudno miec nadzieje, bo boje sie jeszcze wiekszego bolu i rozczarowania.
Ale Twoj przypdek pokazuje, ze wszystko jest mozliwe, ze trzeba miec cierpliwosc i modlic sie.
Bardzo sie ciesze, ze jestescie razem i trzymam kciuki!!!
 
     
Justyna1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-10, 11:43   

Tak , Estera, wszystko jest mozliwe. Ale najwazniejsze dla Ciebie teraz, to spokoj, spokoj dla Ciebie, wewnetrzny spokoj.
Pozdrawiam
Justyna

[ Dodano: 2008-11-10, 18:19 ]
A u mnie... moj maz zalozyl dzisiaj obraczke:-)))
Moze dla wielu to nic nie znaczy, ale dla mnie jest to BARDZO wazne.
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-10, 18:19   

rozumiem Cię Justynko... niewiele rzeczy mnie tak rozczula, jak widok obrączki na męskiej dłoni :-D
Fajnie, że się z nami podzieliłaś tą wiadomością :-)
Niech Wam sie wiedzie jak najlepiej!!!!!!!!!!
Pozdrawiam serecznie :lol:
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-30, 00:06   

Bardzo sie cieszę Justynko!!!!!!!!
bardzo!:))))))
 
     
mardzi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-03, 19:20   

Witaj Justyno! Czytając Twoje słowa, jakbym siebie słyszała i swoje myśli i uczucia. Cieszę się, że Twój mąż wrócił, cuda się zdarzają, siła modlitwy jest ogromna. Na pewno wiele musicie się znowu nauczyć. Ale to będzie piękna nauka - poznawanie siebie od nowa. Ja też się modlę o powrót mojego męża - u mnie też już prawie rok jak się wyprowadził. Także słyszę podobne słowa, ale nie tracę nadziei. Twoje słowa dodały mi otuchy i wniosły nową nadzieję do mojego serca. Nadal się modlę... i za Was także. Pozdrawiam!!!
 
     
Justyna1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-04, 08:55   

Mardzi, wlasnie dlatego napisalam tego posta. To nie swiadectwo, ale iskierka nadziei, ze moze bedzie dobrze... Ze moze nie tylko w moim malzenstwie. Pamietam, jak ja czekalam na tego typu posty. Ciesze sie, ze moglam tez mojego okruszka dorzucic. Jest ciezko, czasem bardzo, ale ta "ciezkosc" jest wlasciwie we mnie, te zmiany, ktore we mnie zachodza. Moje malzenstwo oddalam Bogu, a za siebie sama sie wzielam ;-)
Oj ciezko zmienic 33-letnia babe :-D Ale widze, ze te zmiany, ktore juz we mnie jakos zaistnialy, przynosza mi spokoj. Tego wlasnie chce, do tego daze.
Mardzi, rozne niespodzianki przynosi nam zycie, czasem lepsze, czasem gorsze... Ale nie trac nadziei... Bo po kazdej zimie musi w koncu nadejsc wiosna. Czy z mezem, czy bez, ale wiosna w zyciu kazdego z nas nadejdzie :-)
Sciskam!
Justyna
 
     
mardzi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-04, 18:50   

Witaj Justyno! Wydaje mi się, że nasza sytuacja jest podobna. Jesteśmy prawie w jednym wieku ( ja mam 34 lata ), to co opisałaś to tak jakbym o sobie czytała, nawet te same słowa wypowiadam w modlitwie każdego dnia do naszego Pana: Jezu, teraz Ty się tym zajmij. Twój post naprawdę mi pomógł i wierzę, że dla nas też znowu zaświeci słońce, a za Was się modlę i trzymam mocno kciuki. Pozdrawiam szczególnie serdecznie!
 
     
dk2008
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-16, 10:40   

Witaj
Justyna

jestem tu od niedawna i tęż bardzo sie cieszę że Tobie sie udało

ja też czekam na taki Cud i twoje szczęscie pokazuje że ja sie wierzy to wszystko jest możliwe

pozdrawiam
 
     
bird70
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-16, 21:36   

To wspaniała wiadomość, Justynko:)
Zbieram w sercu wszystkie świadectwa żywej wiary Was wszystkich tutaj na forum...
Wytrwałości ci życzę i cudownych Świąt:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8