Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
POGOTOWIE MODLITEWNE
Autor Wiadomość
Mariah
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-26, 07:41   

miriam,
Droga Miriam,

jestes dla mnie przykladem, ze wszystko moze sie odmienic na lepsze, ze z Bogiem nasza jednosc sie wzmocni, ale tak czesto w to watpie.
Maz mi wczoraj oznajmil, ze nie ma ochoty na klotnie (niestety w wiekszosci sam je prowokuje), w koncu przyznal sie do zdrady, ale po kilku dniach juz zaczal dodawac (ty mnie do tego zmusilas)
Jak poczytam sobie pozytywne swiadectwa to serce mi rosnie i nabieram sil, gdy znowu slysze tylko wyrzuty albo brak checi do rozmowy to sie zalamuje.

Wiem ze kocham, ale ta milosc jest tak trudna

Pozdrawiam

Maria
 
     
gandalf
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-12, 14:17   

Nieśmiało proszę o modlitwę, gdyż jutro mam pierwszą rozmowe kwalifikacyjną w sprawie pracy. Aby przebiegła prawidłowo i z Bożą pomocą z góry dziękuję
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-12, 19:22   

Odwagi :-) Zaufać opatrzności...czasem to trudne, postaram się pamiętać w modlitwie
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 21:41   

Blagam o troszke modlitwy za mnie - mam trudny bardzo okres - odpisuje na pozew. Podejmuje walke z mezem - bede udowadniac mu wine. Tak sie boje.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-19, 08:35   

Wan, ja bedę pamietała o Tobie :-D
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-19, 17:17   

Ja też będę pamiętała.....Wan nie pisałaś wcześniej,że sprawy potoczyły się aż tak daleko.....współczuję...ja dałam radę,Ty też dasz......ja wiem,że mój mąż odwołał się od wyroku...zobaczymy,co będzie dalej... ;-)
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-19, 21:43   

Dziekuje, dziewczyny.
 
     
Maka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-19, 23:58   

Wan,ja też pomodlę się za Ciebie.Równocześnie proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa.W czwartek wyjeżdżamy na wspólny urlop,mam wielką nadzieję,że może wspólnie spędzony czas poprawi coś między nami.Z drugiej strony boję się tego urlopu.Proszę pamiętajcie :->
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-20, 04:52   

Mako - to ja pomodle sie za Was. Dla mnie czwartek to tez wazny dzien - ustalam wtedy z adwokatek kierunek dzialania.........
 
     
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-24, 07:08   

Dzisiaj jeden z tych ważnych dni. Proszę pomódlcie się w intencji mojej rodziny, mojego małżeństwa.
 
     
ketram
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-24, 08:31   

chris

Pozostaje w modlitwie, trzymaj się. Z Bogiem
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-07, 23:35   

Dziś ( bo to już nowy dzień się zaczął), proszę szczególnie o modlitwę za Agnieszkę.
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 156
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-08, 00:19   

Agnieszka (Agnicha) prosi nas o modlitwę w swojej intencji, aby poczas rozprawy rozwodowej, która rozpoczyna się dzisiaj w środę 8 października - o godz. 11, otrzymała dary Ducha Świętego - otworzyła się na nie.
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
"Najpierw modlitwa, potem przebłaganie, dopiero na trzecim miejscu - daleko "na trzecim miejscu"- działanie" (Święty Josemaria Escriva)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.org ::: www.modlitwa.info
 
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 156
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-08, 22:32   

Agnieszka (Agnicha) dziękuje za wsparcie modlitewne. Nie wyraziła zgody na rozwód. Sąd zaproponował separację, na którą zgodziła się. Przekazuję te podziękowania, gdyż Agnieszka nie ma obecnie dostępu do internetu.
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
"Najpierw modlitwa, potem przebłaganie, dopiero na trzecim miejscu - daleko "na trzecim miejscu"- działanie" (Święty Josemaria Escriva)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.org ::: www.modlitwa.info
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9