Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy na listę
Autor Wiadomość
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-21, 21:46   

wtorek, środa, czwartek, piątek
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-21, 22:37   

:mrgreen:
Pozdrawiam serdecznie:)
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 19:27   

w tym tygodniu piątek, sobota, niedziela pozdrawiam dorota
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 20:57   

Zmieniłam Dorotko :mrgreen:
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-05, 19:44   

środa (6.02) i piątek (8.02)
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-16, 21:51   

wtorek, czwartek, sobota, niedziela
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 21:05   

środa- msza w moim kościele będzie właśnie za małżenstwa, z odnowieniem przysięgi małżeńskiej, pójde na tą mszą w intencji wszystkich małżestw, szczególnie tych z Sychar
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-09, 09:56   

rzabciu JESTES na liście:)
pozdrawiam:)
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 18:15   

piątek, sobota, niedziela
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-15, 19:05   

poniedziałek, wtorek
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 20:27   

czwartek (11 wrzesień 2008r.)
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-23, 09:02   WSPOMNIENIE O.PIO

«Módlcie się — mawiał — módlcie się ze mną do Boga, bo cały świat potrzebuje modlitwy. Każdego dnia, kiedy czujecie się najbardziej samotni w życiu, módlcie się, módlcie się razem do Pana, ponieważ także Bóg potrzebuje naszych modlitw!»







Włoski zakonnik niezwykłą czcią darzył Eucharystię. Przez długie godziny przygotowywał się do niej, trwając na modlitwie, i długo dziękował Bogu po jej odprawieniu. Odprawiane przez o. Pio Msze święte trwały nieraz nawet dwie godziny. Ich uczestnicy opowiadali, że ojciec Pio w ich trakcie - zwłaszcza w momencie Przeistoczenia - w widoczny sposób bardzo cierpiał fizycznie. Kapucyn z Pietrelciny nie rozstawał się również z różańcem.
http://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/09-23a.php3

Modlimy się z Ojcem Pio, który codziennie odmawiał tę Koronkę.

O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę mówię wam, proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone", wysłuchaj mnie, gdyż pukam, szukam i proszę o łaskę...
Ojcze Nasz...,
Zdrowaś, Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję.
O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę mówię wam, o cokolwiek będziecie prosić Ojca w imię moje, da wam", wysłuchaj mnie, gdyż proszę Ojca w Twoje imię o łaskę...
Ojcze Nasz...,
Zdrowaś, Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję.
O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę mówię wam, niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą", wysłuchaj mnie, gdyż zachęcony Twoimi słowami proszę o łaskę...
Ojcze Nasz...,
Zdrowaś, Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Najświętsze Serce Jezusa, ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję.
O Najświętsze Serce Jezusa, które nie możesz nie współczuć nieszczęśliwym, miej litość nad nami, grzesznikami, i udziel nam łask, o które Cię prosimy za pośrednictwem Niepokalanego Serca Maryi, Twojej i naszej czułej Matki.

Św. Józefie, przybrany ojcze Jezusa Chrystusa, módl się za nami.
Witaj Królowo, Matko Miłosierdzia, życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj! Do Ciebie wołamy, wygnańcy synowie Ewy. Do Ciebie wzdychamy, jęcząc i płacząc na tym łez padole. Przeto Orędowniczko nasza, Twoje miłosierne oczy na nas zwróć, a Jezusa, błogosławiony Owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż! O łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 8