Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Rekolekcje Jesienią 2008
Autor Wiadomość
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 12:02   

Edit! Wszyscy praktycznie z dwoma wyjątkami z piszących wyżej byli na tych rekolekcjach. Myślę iż wszyscy z chęcią na nie wracają. Jest modlitwa jest dzielenie się własnym doświadczeniem tylko "dobrowolcy".

Poza tym jest dużo wyrozumiałości i każde rekolekcje są inne. Myślę iż El ma większy talent do opisywania ode mnie. Każde rekolekcje są inne. Jeśli masz jakieś konkretniejsze pytanie to pisz na forum lub pocztą wewnętrzną.

Czekamy na Ciebie - możesz przyjechać i z mężem i z dziećmi. Opiekunki będą. Plac i park wokół Sanktuarium jest bardzo dobry dla Dzieci.
 
     
Edit
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 13:24   

Wciąż mało danych jak dla mnie:)
Są jakieś "wykłady", jakieś "zajęcia".
Jak to się odbywa?
Rozumiem, ze pewnie Msza św. posiłki, ale co dalej, w jakis sposób można z tego skorzystać:)
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 13:50   

Edit napisał/a:
Wciąż mało danych jak dla mnie:)
Są jakieś "wykłady", jakieś "zajęcia".
Jak to się odbywa?
Rozumiem, że pewnie Msza św. posiłki, ale co dalej, w jakiś sposób można z tego skorzystać:)


Będziemy u księży misjonarzy Krwi Chrystusa po raz pierwszy. Oni nasze zaufanie - jakie mamy do Chrystusa, iż każde sakramentalne małżeństwo jest nie tylko do uratowania" oraz, iż Bóg wie najlepiej jakie dla nas jest najlepsze małżeństwo - podzielają. Wiem iż był z nimi uzgadniany program tych rekolekcji.

Częstym naszym nauczycielem był pan doktor nauk teologicznych znany popularyzator zagadnień małżeńskich i rodziny i konsultor ds. rodziny przy naszych biskupach Mieczysław Guzewicz. Na pewno nasz program będzie z nim konsultowany. Tadeusz na pewno da znać - o programie - nie chcę wybiegać przed szereg. Jeszcze się tak nie zdarzyło, aby było nudno bez skorzystania z rekolekcji i bez sensownego programu. Zarówno formacyjnego jak i modlitewnego.

Czy to wystarczy?

[ Dodano: 2008-09-10, 15:06 ]
Uzdrowienie Małżeństwa :: Forum Pomocy SYCHAR :: Strona Główna » Aktualności » Z życia wspólnoty » Spotkania »

Proponuję też poczytaj na forum o poprzednich spotkaniach i rekolekcjach.

Gdzieś też powinny być tu nagrania rekolekcji poprzednich. Możesz na przykłd napisać do Andrzeja ( administratora ) co i jak szukać na forum. Na górze tej strony jest zakładka "nagrania" - tam są i nasze i inne rekolekcje.

I pytaj dalej - w miarę potrzeby.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 15:42   

Edit, nic tu dodać do tego co pisze MKJ .
Za kilka dni, na tej właśnie stronie otrzymamy bardziej szczegółowy plan rekolekcji.
Zawykle jest wspaniale. Są modlitwy, wykłady, rozmowy indywidualne. Sporo z nas juz sie poznało ze sobą w czasie poprzednich rekolekcji, sporo zaprzyjaźniło się ze sobą na forum i zna się tylko z forum. Niektórzy zabieraja znajomych,niektórzy wcale się ze soba nie znają, ale mają podobny problem do naszych i są, przyjeżdżają ! Wszystkich wita się bardzo serdecznie i czeka na każdego, kto chce być z nami przez te dwa dni . Zawsze jest wspaniale i każdy zawsze coś dla siebie wyciągnie z tych rekolekcji.
Przyjeżdżamy otwarci i gotowi na przyjęcie Boga i drugiego człowieka. Jedni z problemami, obolali, cierpiący, szukający pomocy, ja jeżdżę dziękować, bo mam za co i spotkać się z Przyjaciółmi - Wami wszystkimi !
Wracam naładowana, pełna Boga, nadziei, ufności, z nowymi przyjaźniami w sercu. Pogoda zwykle jest piękna !
Rok temu wracając z rekolekcji w Olsztynie pod Częstochową wstąpiliśmy właśnie do sanktuarium do którego się teraz wybiaramy. Uroczy , niewielki kościół z niewielkim domem rekolekcyjnym, w pięknym parku, tuż przy lesie i bardzo ciekawym ( charyzmatycznym ?) księdzem kustoszem .
Co będzie w tym roku ? Palnu nie znam....ale będzie Bóg z nami i będziemy My - sami Przyjaciele. Jak zawsze wrócę pewnie szczęśliwa, jak większość z nas. Jedź z nami Edit, nie zawiedziesz się !! Pozdrawiam i do zobaczenia !! EL.
 
     
Edit
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-11, 07:33   

No teraz to coś więcej wiem, dzięki.
Już się zapisałam:)
Pozdrawiam
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 08:58   

Mamy już ułożony plan rekolekcji ;-)

PIĄTEK 10.10

17 -18.00 przyjazd
18.30 Kolacja
20.15 Msza Św.
21.00 Spotkanie wspólnoty


SOBOTA 11.10

7.45 Modlitwy poranne
8.00 Śniadanie
9.30 Spotkanie I
10.30 Kawa wspólnotowa
11.00 Spotkanie II
13.00 Obiad
13.30 Spotkanie III
15.30-16.30 Czas dla siebie ( Pewnie spacer )
16.30 Podsumowanie pracy
17.30 Msza Św.
18.30 Kolacja
21.00 Początek Adoracji
21.30-6.30 Adoracja indywidualna


NIEDZIELA 12.10

7.45 Modlitwy poranne
8.00 Śniadanie
09.00 Msza Św.
Zakończenie rekolekcji
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-16, 17:30   

Cieszę się, że już niedługo będziemy razem !! EL.
 
     
promyk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 09:13   

Bardzo chciałabym przyjechać, ale w tym czasie będe mieć pod opieką starszego członka rodziny. Nigdy nie byłam na takich rekolekcjach, a bardzo bym chciała. Czy mozliwy jest dojazd np. tylko w sobotę?
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-19, 13:10   

oczywiście :)
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-24, 08:35   

Mam nadzieję, że jeszcze zdążyłam, przed chwilą wypełniłam i wysłałam formularz zgłoszeniowy :-) Plan jest taki: uczestniczyć z Wami w najbliższych rekolekcjach :-D
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-24, 21:24   

Kasiu jesteś na liście !!! :mrgreen:

Teraz potrzebne są wolne miejsca w samochodach.
Bardzo proszę o wpisanie kto ma jakieś wolne miejsce i z jakiego miasta ( na pewno koszty będą mniejsze ) :-)

Szukamy transportu z Zielonej Góry ! ;-)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 12:26   

Będę jechała z Kędzierzyna- Koźla (opolskie) przez Strzelce Opolskie , mogę i Lubliniec....będę miała w samochodzie wolne miejsca. EL.
 
     
miriam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 14:12   

Może ktoś będzie jechał ze wschodu od strony Lublina przez Kielce , to bardzo proszę o kontakt .
Pozdrawiam serdecznie!!!

Miriam
 
     
Agamilka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 18:02   

Witajcie! Czy ktoś wybiera się z Łodzi lub okolic? Pozdrawiam!

Agamilka :-)
 
     
Edit
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-04, 22:36   Kraków - wolne miejsca

Witam serdecznie, wybieramy się z mężem autkiem, bedziemy mieli 3 wolne miejsca z Krakowa, możemy gdzieś "zboczyć" i kogoś zabrać:)
estocek@gazeta.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9