Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Rekolekcje Jesienią 2008
Autor Wiadomość
Tadeusz
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-04-26, 21:13   Rekolekcje Jesienią 2008

Dla tych co tu sobie gadają, i dla tych co tylko zaglądają, dla tych co w kryzysie, dla tych co podnieśli się z kryzysu i dla tych co chcą się przybliżać bliżej Boga, i poznać siebie, organizujemy następne spotkanie- rekolekcje.

W Częstochowie w Sanktuarium Krwi Chrystusa http://www.cpps.pl/sanktuarium/

Będzie to w 10,11,12, Październik 2008

Tematem tych rekolekcji ma być „Kiedy cierpienie staje się łaską".

Pozdrawiam i zapraszam :-)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 14:38   

Będę na jesiennych rekolekcjach ! Juz nie mogę sie doczekac !! EL.
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 14:46   

a skąd wiesz że będziesz?? El..... że chcesz być to wierzę......ale że będziesz...........
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 16:51   

Masz racje Nałogu....to moje braki w precyzji wypowiadania się. Tak, chcę byc na rekolekcjach jesiennych. Pozdro! EL.
 
     
Justyna1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-14, 14:47   

Ja tez bym chciala byc na tych rekolekcjach. Obecnie mieszkam w Niemczech, ale pochodze z Czestochowy. Akurat w tym okresie mamy tutaj ferie jesienne i bardzo bede chciala przyjechac do rodzicow i tym samym brac udzial w rekolekcjach. Mozecie mi cos wiecej o takich rekolekcjach napisac? Tak mi brakuje tutaj takich spotkan, rozmow z ludzmi, ktorzy by mnie jakos duchowo wsparli.

Pozdrawiam
Justyna
 
     
Małgorzta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-07, 08:55   

Tadeusz dzięki, za niespodziankę, że pokazałeś nam to cudowne miejsce - to Sanktuarium. Nie mogłam dziś spać ten wczorajszy dzień pozostanie w mej pamięci na zawsze. Bardzo chciałabym być na tych reklekcjach.
Wam wszystkim, których wczoraj spotkałam Bóg zapłać za wspólna modlitwe i spotkanie. Ciesze sie że Was poznałam.
JEZU UFAM TOBIE!
 
     
Agunia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-10, 08:05   

człowiek planuje a Bóg i tak ma swoje zamiary... nie mogłam dojechać do Leśniowa - bo nie chciałam, nie mogę być w Polanicy - choć w zeszłym roku to były wspaniałe wakacje - może dojadę do Częstochowy??
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-10, 08:36   

Agunia napisał/a:
człowiek planuje a Bóg i tak ma swoje zamiary... nie mogłam dojechać do Leśniowa - bo nie chciałam, nie mogę być w Polanicy - choć w zeszłym roku to były wspaniałe wakacje - może dojadę do Częstochowy??


To dwie różne sprawy...
Całe życie Chrystusa było działaniem w stronę Miłości, w dodatku potwierdza to wisząc na Krzyżu słowem "PRAGNę", co miało pokrycie w spełnieniu woli Bożej.
Chciec to móc ,przede wszystkim zmienic coś na lepsze w swoim życiu, nie tak jak sie człowiekowi zdaje, tylko tak jak Pan tego oczekuje... to jest spełnienie woli Bożej...

Ps.Nawiązuję również do ostatniej rozmowy...
Pozdrawiam Ciebie i Twoich bliskich :)
Zapraszamy do Polanicy KONIECZNIE...
 
     
Justyna1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-30, 18:50   

Tadeusz, ja tez chcialabym byc na rekolekcjach. Czy trzeba sie gdzies zapisac? Jest jakas lista? Moze glupie pytania, ale to dla mnie pierwszy raz.

Pozdrawiam
Justyna
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-30, 21:18   

Justyno dobre pytanie. Na dniach będzie w ogłoszeniach u góry link do formularza zgłoszeniowego i tam będzie można się wpisać. ;-)

Pozdrawiam serdecznie
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 15:07   

Tadeuszu!

Wybieram się.

Ważne są dla mnie informacje - o opiece dla dzieci - ....i zniżkach dla dzieci... takie elementarne zwane głupimi pytania, ale rozumiem iż matki lub ojcowie, rodzice z dziećmi - nie powinni być w sytuacji że nie jadą bo nie mają pieniędzy. ????
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-05, 07:43   

Ile zabrać pieniążków ?
Koszt pobytu za całość rekolekcji z wyżywieniem dla dorosłej osoby 80 zł.
Dzieci do lat 6 za darmo ! Powyżej sześciu lat już normalnie płacą - Ale jeżeli kogoś nie stać na zapłacenie tych kosztów proszę o informacje gdyż znajdą się wśród nas sponsorzy. ( Do których się uśmiecham :-D ).

Pracujemy jeszcze nad programem rekolekcji który koło 20 września postaramy się tu wkleić .

pozdrawiam
 
     
agnieszka78
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-05, 07:49   

mam nadzieje że i mnie tam nie zabraknie :)
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-05, 09:08   

Tadeuszu!

Dzięki za Twoje starania. Oby jak najwięcej osób pojechało. Sadze też że byłyby na miejscu drobne ascetyczne czyny by wyprosić łaski dla tych rekolekcji.

Jakieś drobne pojednanie się gdy to trudno przychdzi
]akiś drobny uczynek miłosierdzia,
Jakaś drobna jałmużna ( np. poświecenie czasu komuś) gdy nie mam pieniedzy
Jakaś drobna modlitwa
Jakieś inne dobre czyny i co serce podpowie

To ma tylko sens gdy jest dawane i czynione ze względu na chęć naśladowania ( miłowania ) Jezusa
 
     
Edit
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 09:30   

A czy ktoś już była na takich rekolekcjach? Mógłby się podzielić z nami, jak to wygląda?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9