Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
świadectwo Jo-anki
Autor Wiadomość
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-01, 10:42   świadectwo Jo-anki

Kochani,
po kilku miesiacach wracam by napisać ze wraz z moim mężem i dziecmi tworzymy ZNÓW szczesliwa rodzinę!
w skrócie- kilka miesiecy temu wyprowadzilam sie z domu, po miesiacu separacji mąż wrócił, przebaczylismy sobie wszystko, zaczelismy nowe zycie, sprzedałam dom na wsi, przeprowadzilismy sie do miasta, mam nowa pracę.

codziennie Panu Bogu dziekuję za wskrzeszenie mojej rodziny , choc kto przezyl to co ja wie jak bywa cięzko czasami
BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIM WAM DZIEKUJE ZA SLOWA OTUCHY, WSPARCIE, MODLITWĘ I JESLI MOZNA NADAL PROSZE O MODLITWE ZA MOJE MALZENSTWO.

Kochani- nie bede juz czestym gosciem , mam duzo obowiazkow i nie bede miec internetu w domu, ale pamietam ile dalo mi to forum jestem Wam bardzo wdzieczna, modle sie goraco za Nas Sycharowiczow co wieczor

Jeszcze raz napisze ze PAN BOG JEST WIELKI, pamietajmy o tym co powiedzial PAN JEZUS PROSCIE A OTRZYMACIE
 
     
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-01, 10:51   

cieszę się razem z Tobą.
Dawno też nie było nic nowego w dziale świadectwa..
U mnie za parę dni minie rok od złożenia pozwu przez żonę i dziewięć m-cy jak mieszkamy osobno. I nie widać światełka w tunelu...
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-01, 12:28   

Oi warto współpracować z Jezusem, będę pamiętać o was w modlitwie :-) :-) :-)
 
     
Goszka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-01, 20:44   

To wielka i wspaniała wiadomość. Cieszę się z Tobą, Jo-anko.
Oto jest dowód, że warto czekać i być wiernym (choć jedni krótko, inni dłużej muszą).

Serdecznie pozdrawiam
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-01, 20:45   

Joanko... piszac to swuadectwo dajesz siłe wielu osoboem... siełe i wiare.. trzymajcuie sie ciepło i niech was sie układa;)
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-02, 17:13   

Joanko, tak sie ciesze, ze Wam sie udalo....
 
     
Estera
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-03, 11:45   

Twoje swiadectwo dodaje otuchy i wiary, ze dla Boga wszystko jest mozliwe.
Choc u mnie sprawy wcale nie posuwaja sie w dobrym kierunku.
Jestesmy jeszcze razem, ale jest strasznie- niestety...
Modle sie, nie wiem jak dlugo bede miala sile.
Pozdrawiam i zycze Wam wielu szczesliwych dni i zebyscie mogli na siebie liczyc i sie wspierac.
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-03, 16:48   

Jo-anko
powodzenia :-) )))))))) i pamiętaj zaglądaj do książeczki, którą Ci w kwietniu wysłałam.
Pozdrawiam cieplutko
Ada
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-03, 17:14   

Bardzo się cieszę Jo-anko :-D
Życzę Wam Bożego błogosławieństwa i wytrwania w tym co dobre.
Serdecznie pozdrawiam :-D
 
     
Małgorzta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-04, 10:10   

Widzicie Jo-anka dała piękne świadectwo dla Pana Boga nie ma rzeczy nie możliwych i ja też w to wierzę, że On może wszystko. I mimimo tych przykrych słów i mimo tego, że ogarnia nas bezradność to musimy wierzyć bo Pan Bóg dziła. Mój mąż mi powiedział, żebym czekała na cud, tak będę czekała, bo takie świadectwa nam dają nadzieję.
JEZU UFAM TOBIE!
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-04, 17:23   

Bardzo się cieszę Jo-anko...moje gratulacje,oby już nigdy nie było gorzej,a tylko lepiej,pozdrawiam......
 
     
Maka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-04, 20:24   

Joanko,bardzo,bardzo się cieszę i życzę wszystkiego dobrego.Twoje świadectwo daje wielką nadzieję... :-)
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-05, 10:00   

Joankoooooooooooooooooooo:)
CIESZYMY SIę WSZYSCYYYYYYYYYY:)
CHWAłA PANU!!!!!!!
Niech Was Bóg błogosławi :)
pozdrawiam Was:)
 
     
GregS
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-05, 16:55   

"Dopóki walaczysz jesteś zwycięzcą"
Gratuluję, miło poczytać
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-30, 00:29   

dziekuje Kochani z całego serca!


nieczesto zagladam ale mysle i modlę sie za Nas Sycharowiczów co wieczor

Kochani- miejcie nadzieje, pamietam jak w separacji, w najgorszym z mozliwych dołów, powtarzalam sobie ze bedziemy znow szczesliwa rodzina, ze wszystko ma sens, swiadectwa z tego dzialu znam prawie na pamiec, tyle razy ku pokrzepieniu czytalam...

wiecie- czulam i czuje obecnosc Pana Naszego, niesamowite to!postawil na mojej drodze wspaniale osoby, ktore pomogly mi przez to przejsc, tyle sie nauczylam przez ten ciezki okres, wyciagnelam tyle wnioskow(na szczescie moj maz takze;)

z perspektywy moge powiedziec ze w naszym przypadku wszystko mialo sens
bardzo duzo wycierpialam, bardzo- jak kazdy z nas tutaj, ale Pan byl i jest ze mna zawsze...

Bajeczko, El, Ado, Kasiu, Jagodko!!, cala reszto- dziekuje za wszystko
to forum dalo mi wiele sil, nadzieji, madrosci, pokrzepienia
caluje Was wirtualnie:) i pozdrawiam Kochani
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8