Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielki Charyzmatyk w Polsce
Autor Wiadomość
Małgorzta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-22, 10:56   Wielki Charyzmatyk w Polsce

Gorąco polecam wszystkim, którzy mogą uczestniczestniczenie w modlitwie we Mszy Św. o uzdrowienie. Od wczoraj w Polsce jest wielki charyzmatyk Ks Boshobora teraz jest w Gdańsku do środy pózniej w Krakowie a 26 i 27 w Warszawie szczegóły na www.charyzmatycy.pl Ci co nie mogą jechać mogą w modlitwie połączyc się po przez radio internetowe Rewelacja, które jest na stronie www.jezusow.net Ja zachęcam do osobistego uczestniczestnictwa, ponieważ siła modlitwy która napełnia podczas takich spotkań jest ogromna naprawdę człowiek czuje się dotkniety przez Ducha Św.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-26, 09:49   

Czy ktoś z Was uczestniczył w modlitwie? Możecie podzielić się wrażeniami? Jak długo to trwało?
I jeszcze pytanko: kto dziś się wybiera?
 
     
Małgorzta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-28, 12:05   

Byłam w Warszawie w sobotę piękna modlitwa to trudne do opisania trwało od 19.00 a skończyło się przed 23.00 i wcale nie było za długo a raczej za krótko. W tych spotkaniach z Ksiedzem Bashaborą wśród wielu róznych tematów przejawiał się temat przebaczenia, że ono jest przyczyną wielu chorób bo jego brak powoduje chorobę duszy, ale również i ciała. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, że możemy chować jakiś uraz w sercu z dawnych lat dlatego potrzebne jest głębokie wybaczenie, które daje pokój wewnetrzny i pogłebia naszą relację z Bogiem.
Taka wspólnotowa modlitwa mnie bardzo ubogaca i daje mi siłę uczestnicząc w takich Mszach Św. właśnie z modlitwą o uzdrowienie naprawde za każdym razem wychodzi się z nich coraz silniejszym z nowa mocą.
Dziś jest Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie w Łodzi szczegóły www.odnowajezuici.pl o 19.00 juź bez specjalnego gościa ale gorąco polecam.
To poprostu powinniście doświadczyć. Duch Św. naprwadę dotyka i czyni cud.
JEZU UFAM TOBIE!
 
     
Elcia42
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-29, 07:11   

A ja byłam w niedzielę u Jezuitów na Rakowieckiej. Niesamowite przeżycie duchowe, wspólnota tylu, tylu osób, piękna oprawa muzyczna. Wśród wielu modlitw ks. Johna była i ta o uzdrowienie małżeństw w kryzysie, rozbitych i szczególnie tych po rozwodzie. Była piękna modlitwa za dzieci, które żyją w takich rodzinach.
Ksiądz John wielokrotnie powtarzał: nie ma problemu, nie ma problemu, którego Bóg ...zawierz, uwierz, oddaj się Chrystusowi.
Takie spotkania utwierdzają mnie w przekonaniu, że wybrałam słuszną drogę, mimo zdziwienia, niedowierzania a nawet politowania ze strony niektórych osób.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-02, 22:10   

http://www.encyklopedia.fronda.pl/

Audycje Roberta Tekieli "Encyklopedia Nev Ange".
Wyjątkowe wydanie z dnia 28-07-2008 po rekolekcjach Ojca Johna Bashobory
http://fronda.pl/?tk=enc_...c0728na_www.mp3
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-04, 07:52   

Ojciec Bashbora pod koniec września znowu zawita do Polski , na konferencję Strumienie miłosierdzia w Krakowie w Łagiewnikach . To jeszcze niepotwierdzone informacje.
Szczegóły w najbliższym czasie - tu http://www.strumieniemilo...index.php?id=13
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10