Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nas nie zabije, to nas wzmocni - dwudniowe warsztaty
Autor Wiadomość
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-21, 22:20   Co nas nie zabije, to nas wzmocni - dwudniowe warsztaty

http://www.katolik.pl/ind...st=news&id=1097

Czy ktoś się wybiera?
 
     
sasanka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-21, 22:28   

Byłam w zeszłym roku.
Bardzo mi pomogło.
Przede wszystkim okazało się, że reaguję normalnie.
No i że da się z tym wszystkim żyć hm. Choć trudno, ale się da.

A w maju (17/18) wybieram się na polecane przez dziewczyny "Kiedy samotność boli"
Bo boli łoj boli hm - oczywiście opowiem czy warto - oczywiście jak wrócę hehe

A na jesieni chciałabym do jezuitów na II cz. Poznaj siebie - rewelka, byłam zeszłej jesieni, tylko te ceny ło matko, te ceny
Ponoć trzeba ponosić nakłady jak chce się być piękną ;-)
Także psychiczno-duchowa piękność czy choć jakotakość kosztuje hehe

Więc elzd, gdybyś na którąś z tych się wybierała, to daj cynk, chętnie Cię poznam :-)

Pozdrówka
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 16:47   

Sasanko.
Też zastanawiam się nad drugą sesją "poznaj siebie", na pierwszej byłam w ubiegłym roku. Może faktycznie warto się wybrać? W końcu trzeba inwestować w siebie.

Na razie na sesje o samotności nie wybieram się, może później, jesienią. W tej chwili za dużo obowiązków, zamierzam brać udział w warsztatach na Skaryszewskiej, więc za dużo jednocześnie - mogłoby tylko zaszkodzić.

A w ogóle to dobrze Ci powiedzieli - że reagujesz normalnie. W zasadzie to każda reakcja jest normalna, nawet najbardziej dziwaczna dla innych.
 
     
sasanka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 22:20   

Ale numer - to żeśmy może nawet razem były i się nie poznałyśmy!
Żal - jak mówi mój synek.

W ogóle to chcę Ci podziękować, bo mnie ideą takich warsztatów/grupki wsparcia, jakie zaczynacie na Skaryszewskiej, natchnęłaś i powolutku rozpuszczam wici - mam nadzieję, że od jesieni i u nas coś może ruszy, choć w mikroskopijnym wymiarze. Gdyby się udało, będę się do Ciebie uśmiechała w sprawie materiałów itp.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Normalna, choć dziwaczna sasanka :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10