Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
WIOSNA 2008 REKOLEKCJE-SPOTKANIE
Autor Wiadomość
Maka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-27, 20:58   

Dziękuję za informacje.Pozdrawiam :-)
 
     
Ola2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 22:52   

Ło matko, dlaczego tak drogo? 80 zł? Nie mam tyle, bo jeszcze koszty podróży... wiem, wiem... Pójdę pieszo, to niedaleko ode mnie. Ale dlaczego aż 80?

[ Dodano: 2008-03-28, 23:04 ]
Bo to jest tak: latem w kilkuosobowym pokoju nad morzem doba-nocleg 25 zł.
Śniadanie - 5 zł. Obiadokolacja 10 zł - razem 40 zł. Dlaczego tak drogo?
 
     
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 23:05   

Retyyyyyy- Babo- 80 zeta za DWA DNI- czego jęczysz
 
     
Ola2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 23:07   

A to przepraszam, źle przeczytałam :mrgreen:
Zobaczę jak mój budżet w tym miesiącu, bo przecież mam zrezygować z alimentów...
 
     
agnieszka78
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-04, 16:12   

ale mam nieprzyzwoite połączenie do tego ciechocinka, niby niedaleko a przesiadek i czasu...może ktos się wybiera z poznania lub okolicy i by mnie wepchnął do bagażnika albo co?...no i w ogole zastanawiam sie czy to ma sens moja obecność tam, moj chłop już odfrunąl przecież
 
     
kasia1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-04, 17:33   

Ja Ci się zaraz pozastanawiam :-) Twoja obecność jest tam NIEZBĘDNA!!! wydawało mi się, że to już ustaliłyśmy :-D
 
     
agnieszka78
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-05, 01:29   

kasia1 napisał/a:
Ja Ci się zaraz pozastanawiam :-) Twoja obecność jest tam NIEZBĘDNA!!! wydawało mi się, że to już ustaliłyśmy :-D


był u mnie w pracy wczoraj taki młody bezdomny, pokaleczony psychicznie na maksa od dziecinstwa przez swoją rodzinę, musiał od niej zwiać, i kiedy juz wyszedł to ja po jakimś tam czasie również wyszłam do sklepu i zastałam go przed wyjściem z budynku, i on do mnie mówi - wie pani ja to tak od razu wyjść nie mogę, muszę sie jakoś nastawić, ja mu mówie ze go rozumiem...bo tak jest na pewnym etapie prawda ?? człowiek by chciał jakiegoś azylu, chciałby sie zawinąć w jakąs ciasną norkę bo tak niebezpiecznie mu jest z tym co go spotkało, że do normalnych zachowań- czy to żeby gdzieś wyjść, czy to sie spotkać, to musi sie nastawić, już nie ma jak kiedys że sobie dzialał wg tego co uznal za sluszne, dostajesz kopa w tyłek takiego, ze juz tego nie wiesz
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-06, 22:15   

Rekolekcje przygotowuje i będzie prowadził Ks. Tomasz.
Będą to rekolekcje które będą bardziej praktycznie uczyć nas jak przybliżyć się do Pana Boga. Tak więc coś dla samotnych, aby nie czuli się sami i dla tych co w kryzysie, aby dzięki Jezusowi potrafili korzystać z tych łask.

Planu dokładnego jeszcze nie mam, ale mogę powiedzieć co będzie.
Konferencja o Samarytance w Sychar i jak Jezus jej pomagał.
Będzie z ewangelii Mateusza „przypowieści o talentach” i jak w sobie te talenty znaleźć i z nich korzystać.
I coś bardzo poruszającego „Kobieta, która od 12 lat cierpiała na upływ krwi” niektórym znane z pierwszego spotkania w Leśniowie.
Na pewno pójdziemy na spacer pod tężnie !
Będzie możliwość w nocy pozostania w kaplicy ( cało nocna adoracja dla chętnych )

Zaczynamy kolacją po 19. 30 w piątek wieczorem u księży Świętej Rodziny w Ciechocinku.
Ale proponuję być troszkę wcześniej ( koło 18 godziny ) abyśmy mogli się rozlokować w pokojach.

Jak dostanę dokładny rozkład dnia od razu postaram się go wkleić tutaj.

PS. Może ktoś przywiezie coś do kawy ? ;-)
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-07, 07:02   

Dzięki, Tadeuszu.
powiedz jeszcze jak zgłosić osoby, które nie mają adresu e-mail? Może wystarczy napisaćdo Ciebie i podać ich numery telefonów?
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-07, 11:10   

Tak Elu można zadzwonić do mnie na nr 601820449, można e-milem, można SMS lub na prv.

Pozdrawiam
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 11:19   

Mam pytanie czy można do Ciechocinka przyjechać dzień wcześniej?? :-/ :-| :-D
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 12:35   

Hm... zapytam, ale wydaje mi się że będzie taka możliwość ;-)
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-10, 08:16   

Tadeuszu! Dziękuję.
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-11, 21:30   

Właśnie dostałem plan rekolekcji ;-)

PIĄTEK 18.04

19.00 Kolacja
20.15 Msza Św.
21.00 Spotkanie wspólnoty


SOBOTA 19.04

8.00 Modlitwy poranne
8.30 Śniadanie
9.30 Spotkanie przy studni I
10.15 Kawa wspólnotowa
10.45 Spotkanie przy studni II
11.30 Praca w grupach
12.30 Obiad
13.00-16.00 Czas dla siebie ( Pewnie spacer po Ciechocinku )
16.00 Podsumowanie pracy w grupach
16.15 Spotkanie przy studni III
17.30 Msza Św.
18.30 Kolacja
20.00 Początek Adoracji
20.30-6.30 Adoracja indywidualna


NIEDZIELA 20.04

8.30 Śniadanie
10.00 Msza Św.
Zakończenie rekolekcji
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-13, 12:25   

Ekola, wysłałam priva.
Prawdopodobnie będzie jeszcze jedno wolne miejsce z Warszawy, więc w imieniu kierowcy, czyli Marysi - zapraszam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10