Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
: D
Autor Wiadomość
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 18:41   : D

Radość Wielka - od jakiegoś czasu mój mąż mieszka z nami i się nami OPIEKUJE :-D

Nie miałam pojęcia, że kiedyś tak mocno się będę cieszyć widząc wśród naszych szczoteczek jego szczotkę do zębów, wśród naszych schnących ubrań jego skarpetki :->

Teraz niech się święci niepamięci CUD.

Tato mój Wszechmogący - DZIĘKUJĘ!
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 18:49   

Kasia........... to fajnie.Tylko nie zagłaskaj go z tego powodu........... niech poczuje sie wojownikiem,niech powalczy o Was.
Pogody Ducha Kasia.
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 20:00   

Niesamowite Kasieńko!
Bardzo się cieszę :-D
 
     
Justyna1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 20:32   

Ale sie ciesze , Kasiu!!!!
Teraz ostroznie, pielegnowac, to co na nowo sie rodzi!

Sciskam
Justyna
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 21:39   

Kasiu
Wreszcie doczekałam .......czekałam na Twoje świadectwo . Tyle było w Tobie samozaparcia w trwaniu , czekaniu , tyle cierpliwości i WIARY , że inaczej być nie mogło . Ogromnie sie ciesze i gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!
CHWAłA PANU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 22:47   

Kochani, nie zagłaszczę o nie, nie :-> Staram się dawać mu dawać maximum przestrzeni.
Jak wiecie ostatnio potrzebuję wsparcia modlitewnego jeśli chodzi o moje zdrowie.
Wszystko dzieje się błyskawicznie: moja kolejna operacja, szpital, mąż blisko mnie, wspólnie spędzone święta, atmosfera nie zmącona ponad 3 letnią separacją, radość dzieciaków tulących się przed snem do tatka, codzienny trud męża odprowadzającego starszą córę do przedszkola, jego nieprzespana noc przez gorączkujące dziecię, jego radocha po odbytej rozmowie w przedszkolu z wychowawczynią, sprawnie założony internet, z czym sama zwlekałam i pierwsza wiadomość na skype - CZEŚĆ ŻONA!
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 23:22   

Kasiu - będę pamiętać w modlitwie .
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 04:51   

Kasiu czytam i czytam to Twoje świadectwo dziesiątki razy i ogromnie się cieszę!!!

Pan jest Wielki!!!!

nadal pamiętam aby modlic sie za Twoje zdrowie


aby takich świadectw jak najwięcej było- Chwała Panu!
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 17:07   

Kasiu fantastycznie:) pamietam o modlitwie
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 17:55   

:mrgreen:
pozdrawiam serdecznie Waszą Wspólnotę :)
Pamietam w modlitwie:)
Kiedyś pisałam o dotyku słońca w porze wiosennej i o tym zapachu...cieszę się ,że doświadczasz czegoś niezwykłego ...MIłOśCI
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-31, 15:48   

Kasiu,i ja tak bardzo sie cieszę z Twojego szczęścia....bardzo,naprawdę bardzo...poznałam Cię osobiście i wiem,że jesteś wspaniałą kobietą....powodzenia z całego serca życzę.....przy boku kochającego męża odzyskasz siły...pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8