Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Antykoncepcja
Autor Wiadomość
wciazposzukuje
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 21:45   Antykoncepcja

Witajcie!
Jestem mężatka od pięciu lat.Trzy lata temu urodziłam prześlicznego synka.Niestety ciąża przebiegała z bardzo poważnymi komplikacjami,a synek urodził sie o ponad dwa miesiące za wcześnie.Istnieje realne prawdopodobieństwo,ze komplikacje w następnej ciąży powtórzą sie ponownie.Tak wiec zdecydowaliśmy sie z mężem na antykoncepcje,ale nie czujemy sie z tym dobrze.Mam pytanie:czy istnieje przyzwolenie kościoła na antykoncepcję w wypadku ,kiedy kolejna ciąża może zagrozić życiu matki?
Pozdrawiam
Weronka
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 22:44   

Myślę, że najlepiej gdybyś zwróciła się z tym pytaniem do spowiednika, On zapewne pomoże Ci odpowiedzieć właściwie na twoje wątpliwości.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-27, 14:21   

Poogladaj też sobie strone www.npr.pl - tam można porozmawiać na forum, zapytac fachowcow, poczytać.
Lekarze zazwyczaj nic nie wiedzą o naturalnym planowaniurodziny - więc lepiej popytać ludzi, którzy wiedzą i praktykują.
Jak bedziesz miała duzo informacji - to bedziesz mogła podjąć świadomą decyzję.
pozdrawiam
 
     
Desdemona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 19:49   

a ja jeszcze polecam
http://www.naturalnemetody.fora.p
i rozmowę ze spowiednikiem:)
 
     
wciazposzukuje
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 17:21   

dzięki;)poczytam;)Co do spowiedników-pytałam dwóch i każdy z nich powiedział coś zupełnie innego,stąd nasze rozterki...
 
     
Desdemona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 18:28   

to posłuchaj głosu swojego sumienia...w końcu przecież jesteś doroslym w pełni ukształtowanym chrześcijaninem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10