Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
A jednak było warto...
Autor Wiadomość
Dunia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-04, 02:03   

Jagodo, nic niestety nie dostalam...a bardzo chciałabym. Spróbuj proszę jeszcze raz przesłać wiad. :-) Dunia
 
     
Jagoda0710
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-10, 21:20   

Nie pisałam już dość dawno o tym, co u mnie słychać.
Tak się przyjęło, że brak wiadomości zazwyczaj oznacza dobre wiadomości. I tak jest u mnie. Trwamy razem, w spokoju, w takiej dobrej, wewnętrznej ciszy. Już nie rozpamiętuję, nie obwiniam się, nie żyję przeszłością. Już wiem, że ważne jest "tu i teraz", bo ono kształtuje przeszłość i od niego zależy przyszłość.

Za to łatwiej nam się ze sobą rozmawia, i o tych błahych, codziennych sprawach, i o tych ważnych, trudnych. Więcej we mnie radości, wdzięczności wobec męża. Częściej się śmiejemy - ja, mąż, dzieci... I znów potrzebujemy swojej obecności - często przebywamy razem - my i dzieci, jak dawniej.

Nie zapominam o Was. Polecam Was i Wasze małżeństwa w codziennej modlitwie. Proszę, pamiętajcie o mnie...
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-11, 04:00   

Jagodo- bedę pamietac o Twoim małżeństwie
to takie komfortujące czytac takie pelne spokoju posty- nie Wam Pan Bog blogoslawi kochana!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9