Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
bezradna...rozgoryczona..pragnaca pomocy:-(
Autor Wiadomość
nusheedha
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 00:12   bezradna...rozgoryczona..pragnaca pomocy:-(

Witam, jestem mężatka zaledwie juz od kilku miesiecy. mowie juz gdyz w tym wlasnie lezy moj problem. za kilka dni minie pol roku a malzenstwo nie zostalo jeszcze skonsumowane. wiem jak to brzmi.... niestety to prawda. z mezem przed slubem znalismy sie przeszlo 5 lat. postanowlismy jednak ze ze wspolzyciem zaczekamy do dnia slubu. 5 lat....szmat czasu..... nauczylismy sie tak panowac nad pociagiem fizycznym ze teraz nie ma go wcale. bardzo sie kochamy ale z powodu naszego problemu wynika mnostwo klotni, nieporozumien. czy to znaczy ze tak naprawde jeszcze nie jestemy malzenstwiem?? czy to mozliwe ze zostanie ono uniewaznione(maz pod wplywem zlosci straszyl mnie tym). nie moge sie zgodzic na rozstanie z czlowiekiem ktorego tak kocham. pomocyyyyyyyy
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 13:50   Re: bezradna...rozgoryczona..pragnaca pomocy:-(

nusheedha napisał/a:
Witam, jestem mężatka zaledwie juz od kilku miesiecy. mowie juz gdyz w tym wlasnie lezy moj problem. za kilka dni minie pol roku a malzenstwo nie zostalo jeszcze skonsumowane. wiem jak to brzmi.... niestety to prawda. z mezem przed slubem znalismy sie przeszlo 5 lat. postanowlismy jednak ze ze wspolzyciem zaczekamy do dnia slubu. 5 lat....szmat czasu..... nauczylismy sie tak panowac nad pociagiem fizycznym ze teraz nie ma go wcale. bardzo sie kochamy ale z powodu naszego problemu wynika mnostwo klotni, nieporozumien. czy to znaczy ze tak naprawde jeszcze nie jestemy malzenstwiem?? czy to mozliwe ze zostanie ono uniewaznione(maz pod wplywem zlosci straszyl mnie tym). nie moge sie zgodzic na rozstanie z czlowiekiem ktorego tak kocham. pomocyyyyyyyy

Zaproponuj mężowi Spotkania Małżeńskie spotkania
Można mieć również i takie problemy, nie jest to ujmą dla żadnego z Was.
Spokojnie, bez lęku i takie problemy są rozwiązywalne.
Musisz powiedzieć męzowi: "spróbujmy rozwiązać nasze problemy wspólnie - pojedźmy na dialogi małżeńskie". Jesli będzie opór z męża strony, to wówczas zobaczysz, że "jakiś" lęk jest również po jego stronie, nie tylko po Twojej.
Jeszcze raz napiszę: spokojnie i bez lęku - postaraj się wyjść do męża z tą propozycją, propozycją dialogów ze strony internetowej, którą podałam. Terminy.
 
     
Desdemona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 22:04   

Twój mąż ma rację, nieskonsumowanie małżeństwa jest podstawą do stwierdzenia niewazności małżeństwa. Natomiast absolutnie nie powinien Ciebie tym straszyć!!to w niczym nie pomoże, a wręcz przeciwnie. Problem jest trudny i delikatny. Uważam, że spotkania małżeńskie zaproponowane powyżej, raczej nie pomogą w przywołaniu pociągu fizycznego wiec radziłabym wizytę u seksuologa no i podjęcie konkretnych działań mających na celu rozbudzenie pociągu seksualnego. Zacznij od fikuśniej bielzny, poczytajcie razem może wiersze erotyczne ( np. Leśmiana czy Tetmajera ), wspólne kąpieie w wodzie z bąbelkami, czerwień działa pobudzająco więc może zmień abażury na czerowne...mozliwości jest mnówstwo!!dodatkowo sięgnij do fachowej literatury na ten temat. pozdrawiam i zycze powodzenia!!
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 23:12   

Jeszcze jedna forma spotkań, oprócz dialogów małżeńskich
jest tu :
"Akt małżeński - szansa spotkania z Bogiem i współmałżonkiem"
Obie polecam jako pomoc (do Waszego wyboru).
pozdrowienia
 
     
pit
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-21, 20:10   

zdradzilem zone i gdy to wyszlo okazolo sie ze ona mnie juz nie kocha od drzszego czasu i ma kogos jak mam ratowac swoje rodzine ona nie chce jej ratowac
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-21, 20:24   

Jestes pewny, że kogoś ma? Może powiedziała tak, żeby Cię zranić tak, jak Ty ją zraniłeś?
 
     
pit
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-21, 20:37   

tez tak mysle ale jak wracam myslami do czasu sprzed tych wydzrzen to wiele wskazuje ze to jest prawda

[ Dodano: 2008-01-21, 20:50 ]
Zanim doszlo do tej tragedii odalilismy sie od siebie "moje szczescie" miało swoja prace szkolenia i internet a ja jakies swoje zajecia czulem sie samotny ona nie okazywala mi swoic uczuc do mnie mi tez na wiele nie dawala sie rozwinnac...
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-21, 21:24   

Nic nie usprawiedliwia zdrady.......
 
     
Ola2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-22, 20:08   

Hm, znowu pan od kawy zadziałał...
Pozdro
 
     
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-22, 20:26   

A juści he he he .
A juści.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-23, 13:05   

Czy zawsze musi być Trrrrach.....żeby człowiek sie obudził ?
Pit....myślą tego forum jest - że każde małżeństwo można uratować. Szukaj....staraj się....nie poddawaj....pewnie sie uda. Pozdrawiam ! EL.
 
     
nusheedha
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 11:18   

dziekuje wszystkim za porady. bede walczyc:) pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
     
pit
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 23:51   

to znowu ja czy moze ze mna ktos porozmawiac :-)
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-28, 08:34   

Pit jeśli chcesz porozmawiać, to na stronie głównej www.sychar.alleluja.pl są numery gg lub w Grupie Wsparcia są też podane numery gg i możesz sobie wybrać osobę akurat dostepną i porozmawiać. Nie wiem skąd jesteś, ale np w Warszawie na Skaryszewskiej są organizowane spotkanie i tam też można się spotkać i porozmawiać.
Pozdrawiam :-)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-28, 09:33   

Pit, ja chcętnie z Toba pogadam. Nie mogę na GG....bo nie zawsze siedze na kompie...ale zagladam tu kilka razy. Więc proponuję Ci rozmowę tu na forum, albo na privie. Pozdrawiam ! EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8