Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o modlitwę za moderatorów
Autor Wiadomość
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-24, 20:26   Prośba o modlitwę za moderatorów

Kochani
Przygotowania spotkania w Leśniewie wchodzą w fazę kulminacyjną.
proszę Was o modlitwę w intencji nas - moderatorów, by Duch Święty jednoczył nas, oświecał i wskazywał drogę...
dziękuję Wam bardzo
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-26, 08:37   

Tak :-)
 
     
Ife
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-21, 23:29   

Odkad tylko znalazlam to forum modle sie za wszystkich uczestnikow a w szczegulnosci za pomyslodawcow i ludzi kturzy pomagaja w tudnych sprawach malzenskich za wszystkie malzenstwa kture sie zagubily.Nie umiem jeszcze za bardzo poruszac sie po tym forum ani pisac postow ale jak tylko sie naucze (a moze ktos mi z Was pomoze)to bede wiedziala jak i gdzie opisac wam historie mojego malzenstwa kture przezywa kryzys bo zostalam oszukana i zdradzona przez moego meza.Gleboko wieze w moc modlitwy i dlatego nigdy w niej nie ustaje.Nasz dobry Bog daje mi sile przez to przejsc choc czesto upadam to musze sie podniesc bo mam dzieci i to one trzymaja mnie przy zyciu a wiara podpowiada mi ze musi byc dobrze.Jak znajde tu gdzies swoje miejcse to napisze wiecej.Pozdrawiam wszystkich i polecam opiece mojemu ukochanemu SW.OJCU PIO :-(
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-23, 23:54   

I ja się przyłączam. Bez Was już dawno bym zginęła. Zwłaszcza bez Andrzeja, który jest mi wsparciem wtedy, gdy upadam. I chociaż często mam odmienne zdanie, to doceniam wszystko, co robi, i również to, co robią inni.
Dziękuję.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9