Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat  PolczatPolczat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2006-04-18, 23:44
Modlitwa do św. Judy Tadeusza
Autor Wiadomość
el
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 14:11   

Mam pytanie do osób które doświadczyły pomocy od św. Judy Tadeusza - czy modliliście sie w stanie łaski uswięcającej ? Czy bez niej (bez łaski uśw.) możliwa jest jego pomoc?
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-10, 06:06   

To chyba bez różnicy. Zawsze modliłam się do tego świętego, gdy miałam jakąś potrzebę i zawsze wysłuchiwał. Tylko teraz jakoś dziwnie zamilkł...
 
     
Irenka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 21:13   

Wanboma więcej wiary! .
Ja sie modle do św. Judy Tadeusza i wiele razy moje sprawy zostały rozwiązane w sposób w jaki mi się nawet nie marzyło.
Z perspektywy czasu mogę powiedzieć , że to były CUDA. Trzeba dużo przeżyć aby zrozumieć , że jednak Pan Bóg czuwa nad nami.
Nie ominęły mnie smutki i rozczarowania ale też miałam i mam dużo szczęścia bo sprawy o które się ciągle gorąco modle nie tracąc nadziei pomału się rozwiązują.
Wiem , że to CUD.
 
     
Asik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 16:15   

Wanboma czy Ty czytałaś Urzekającą? A wogle napisz do mnie na priv proszę.
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 12:03   

Mam prośbę do osób zaglądających na stronkę z modlitwą do św Judy Tadeusza aby napisały co w ich życiu sie zmieniło.
U mnie modlitwy, gorąca wiara i nadzieja w lepsze jutro wpłynęły niesamowicie na moje życie. Stałam się silniejsza i bardziej ufna.
Pogodziłam się z faktami, na które nie mam wpływu aby je zmienić już nie cierpię z tego powodu. Moje życie upływa spokojnie, widzę na każdym kroku opatrzność Bożą.
Wiem , że duży wpływ aby moje życie potoczyło sie w dobrym kierunku miały modlitwy sióstr i ludzi ze stronki http://www.religia.pl/modlitwa/ .
Wierze gorąco , że jakaś niewidzialna moc czuwała nade mną abym nie załamała sie do końca abym uwierzyła w ludzi oraz w moja siłę.
Dziękuję św. Judzie Tadeuszowi za wstawiennictwo do Boga.

Wszystkim zagubionym, cierpiącym i znajdującym się w beznadziejnej sytuacji polecam modlitwę do św. Judy Tadeusza. Ta modlitwa naprawdę działa.

Ada
 
     
justysia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-10, 16:39   

gdzieś zgubilam modlitwędo Tadeusza Judy proszę napiszcie mi ją
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-10, 17:27   

Jutko
zaglądnij na pierwszą stronkę tego postu są na niej modlitwy do św Judy Tadeusza

http://www.kryzys.org/vie...hp?t=43&start=0

a nowenna

http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=642


pozdrawiam

Ada
 
     
justysia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-10, 18:09   

dziękuję ..wydrukowałam już sobie Justyna
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-06, 11:27   

26 grudnia obchodziliśmy 30-lecie naszego małżeństwa. Wspominaliśmy wszystkie lata , które razem przeżyliśmy. W podsumowaniu ogólnym mąż podkreślił w obecności naszych Dzieci, że był i jest z nami szczęśliwy.
Podziękował mnie i naszym Dzieciom , za cierpliwość i za to , że z Nim wytrzymaliśmy kiedy on miał ze sobą problemy. Najważniejsze , że potrafił nas przeprosić.
Zawsze był i jest dobrym człowiekiem. W naszych sercach ma dużo miłości.
Wiem , że przed nami jeszcze długa droga aby wygoić wszystkie rany ale najważniejsze , że mamy dużą chęć i dobry motyw aby to zrobić.
Proszę Was Moi Kochani o modlitwę za nas aby udało się nam pokonać wszystkie potknięcia na DRODZE ŻYCIA.

Przed ten cały okres największą MOC czerpałam z modlitwy do św. Judy Tadeusza. Polecam ją wszystkim udręczonym i cierpiącym.

Ada
 
     
Irenka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 15:00   

Obok św.Faustyny i św.Ekspedyta (kto nie zna, to polecam ) św. Juda Tadeusz to mój ulubiony święty. Modlitwa do niego jest bardzo skuteczna. Właśnie odmawiam do niego nowennę.
Mam taką modlitwę do św. Judy:

O święty Judo Tadeuszu! Potężny mój obrońco i opiekunie!
W trosce i opuszczeniu oddaję się Twojej cudownej opiece.
Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie już dla mnie wyjednałeś,
proszę Cię - wspieraj mnie nadal w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż
przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach.
Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek. Dzień po dniu
prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach
i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu
zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

Uwielbiam tę modlitwę! Znam ją na pamięć i bardzo często odmawiam

[ Dodano: 2008-01-07, 16:11 ]
Litania do św. Judy Tadeusza






Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste, usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata, Boże,
Duchu Święty, Boże,
Święta Trójco, jedyny Boże,
Św. Maryjo, módl się za nami.
Św. Boża Rodzicielko,
Królowo Apostołów,
Św. Judo Tadeuszu,
Św. Judo, chwalebny Apostole,
Św. Judo, gorliwy wyznawco,
Św. Judo, prawdziwy przyjacielu Chrystusa,
Św. Judo, wierny sługo Boży,
Św. Judo, na opowiadanie Ewangelii powołany,
Św. Judo, niezmordowany głosicielu słowa Bożego,
Św. Judo, miłość Bożą w duszach ludzkich rozniecający,
Św. Judo, w obronie wiary św. śmiało występujący,
Św. Judo, przykładem życia chrześcijańskiego będący,
Św. Judo, prześladowanie dla wiary św. cierpiący,
Św. Judo, krwią swoją wiarę św. stwierdzający,
Św. Judo, szczególny Patronie w sprawach trudnych i beznadziejnych,
Św. Judo, Orędowniku możny,
Abyśmy z grzechów naszych powstali,
Abyśmy szczerze pokutowali,
Abyśmy w służbie Bożej gorliwymi byli,
Abyśmy w cnocie postępowali,
Abyśmy w jedności i zgodzie żyli,
Abyśmy w wierze niezachwianie trwali,
Abyśmy nigdy zwątpieniu nie ulegli,
Abyśmy nigdy w rozpacz nic wpadli,
Abyśmy błądzących na drogę prawdziwą sprowadzali,
Abyśmy sami od jedności Kościoła Katolickiego nie odstąpili,
Abyśmy od wszelkich niebezpieczeństw duchowych uwolnieni
Abyśmy po przejściu życia doczesnego z Tobą się połączyli,
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.
Chryste, usłysz nas, Chryste, wysłuchaj nas.
Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Módlmy się:
Boże, któryś nas przez św. Judę Apostoła do poznania Imienia Swego doprowadzić raczył, spraw, prosimy Cię, abyśmy, oddając Mu należną cześć, coraz bardziej postępowali w cnocie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-20, 10:59   Modlitwa do św. Judy Tadeusza

lodzia napisał/a:
Dziś ostatni dzień nowenny do Św. Judy Tadeusza....

[ Dodano: 2006-11-21, 14:42 ]
wczoraj on odszedł, przynamniej tak napisał w smsie... a ja się modliłam i co przyszedł... do domu, nie do mnie ale jest!





Pamiętam Twój smutny wpis.
Jak widzisz św. Juda Tadeusz Ciebie nie opuścił w potrzebie.
Wymodliłaś CUD.
Nie zapomnij się nadal modlić o przetrwanie Twojego małżeństwa .

Cieszę sie razem z Tobą.

Pozdrawiam cieplutko
Ada
 
     
Małgorzta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 09:39   

Witam serdecznie zaczęłam się modlic do Św. Judy cudne sa te modlitwy ale nie mam nowenny jakbym mogła mieć prośbe abyście ją napisali. Jestem w kryzysie i tylko wiara pomaga mi to znieść i jakoś funkcjonować. Nie ma u mnie pijaństwa i mam nadzieję że zdrady tez nie chociaż zaczynam być podjrzliwa bo zachowanie męża jest bardzo dziwne. Nie potrzebuje sie zbliżyc od 3 miesiecy mówi ze nie zmusze go do kochania ze mu nie zależy pracuje do 1 w nocy ( zajmuje się muzyką miedzy innymi robi podkałady do utworów i mówi że mu nikt nir przeszkadza wtedy) ale zaczyna o 10 rano nie ciągnie go do domu. Mówi że mu rodziców przekabaciłam a ja tylko prosiłąm ich o pomoc żeby mu uświadomili ze są dzieci i trzeba zacząć od nowa zapomniec o urazach. Dlatego sie boje co on kombinuje boje sie jak ja się boje, ale nie tyle o siebie a o dzieci mają syn 10 lat a córka 5 lat i bardzo go potrzebują. Boje się bo jak on juz swojej mamy która miała z nim dobry kontakt nie słucha i mówi jej ze mu nie zależy to ja nie wiem. Jest to typ nie spełnionego muzyka miał jkąś szansę jeździć z gwiazdami i nagłaśniac ale chyba cos nie wyszło może dlatego tak postepuje aby w pewnym momęcie zacząc jeździc gdzie chce i żebym mu nie broniła? Juz wolę to niż dowiedziec sie o kimś, ale chodzi do komuni św. więc mam nadzieje że nie ma nikogo chociaz mówiąc tyle przykrych słów mi a znak pkoju przekazuje mi patrzac prosto i idzie do komuni sw. z czystym sumieniem to tez jakie on ma to sumienie. Jest mi potwornie ciężko ja cały czas sie modle i wierzę że Bóg mi pomoże bo tu tylo on może pomóc. Nie mogę pojac takiego zachowania Jezu ufam Tobie pomóż nam , uzdrów nas aby mnie mój mąż pokochał.
 
     
Irenka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-26, 10:21   

Witaj Małgorzta


Nowenna do św. Judy Tadeusza





DZIEŃ PIERWSZY
Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.
Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną.
Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.
Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI
O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.
W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.
Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI
Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.
Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją- ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY
O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.
Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie -jaką jest Miłość Bliźniego.
Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyj ą, pracuj ą i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY
Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.
O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".
Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY
Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.
Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.
Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.
Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY
O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutki, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY
O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY
O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.
Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
 
     
Małgorzta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-26, 11:13   

Irenka bardzo dziekuję będę sie modlić modlić i modlić, w kadej chwili mojego zycia bo dzieki modlitwie jscze jakos funkcjonuje. Wiem że dla Bobga nie ma rzeczy niemozliwych.

[ Dodano: 2008-03-03, 10:35 ]
Modlę się. Odmawiam nowennę. I czuję niesamowitą łaskę modlitwy. Już zauważam cudziki. Mąż rozmawia ze mną jak może to poczuwa się do obowiązków , a ja się wyciszyłam. Boże Ty wszystko możesz Św. Judo Tadeuszu módl się za nami.
 
     
Irenka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-20, 00:33   

Modlitwa dziękczynna do św. Judy Tadeusza

Najsłodszy Panie Jezu Chryste, w zjednoczeniu z niepojętą niebiańską chwałą, która z Trójcy Przenajświętszej spływa na ludzkość całą, na Pannę Najświętszą, na wszystkich aniołów i świętych, sławię, uwielbiam i składam Ci dzięki za łaski i dary, którymi obdarzyłeś Twego wybranego Apostoła, co miał szczęście do Twojej rodziny się zaliczać. Błagam Cię, racz mi udzielić Twej łaski dla jego zasług i wspieraj mnie za jego przyczyną we wszelkich potrzebach. Amen.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10