Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
gdy zły atakuje...
Autor Wiadomość
Goszka
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-10-27, 11:56   gdy zły atakuje...

Kochani...

w ostatnim czasie wyraźnie i bardzo zauważalnie wzrosła działalność :evil: .
Chciałabym Was prosić, abyście zaproponowali jak moglibyśmy stawić mu zdecydowany opór. Potrzeba z pewnością modlitw. Mają one miejsce w wielu tematach, w różnych postach... Może by tak zjednoczyć nasze siły i postawić jakąś tamę, która nie pozwoli, aby ktokolwiek z nas wątpił, łamał się, zarażał złem...?
Mnie dziś zdołowała śmierć (samobójstwo) kolejnego dziecka...
Nie mogę sobie z tym poradzić.. myślę co się stanie z naszymi dziećmi...
Kobietki na forum też od wczoraj są atakowane z wielką mocą.
Proszę, napiszcie coś.
Nie umiem teraz sama nic wymyślić, czuję się bezsilna (też mnie chyba atakuje)
Liczę na Wasze pomysły...

Małgorzata
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-27, 12:32   

Małgosiu:)
Kiedyś na starym forum jeszcze powstała inicjatywa, żeby łączyć się w modlitwie o uwolnienie codziennie o 23 - modlitwy są w podforum MODLITWA.

Małgosiu - diablisko atakuje - bo toczymy z nim walkę, bo rodzi się nowa inicjatywa, która nieco pokrzyżuje mu szyki... W Leśniowie też mu dokopaliśmy - cały Kościół w trakcie odnowienia przyrzeczeń Chrztu świętego zaparł się go, tu na forum bombardujemy go różańcem
Módlmy się wszyscy, a w intencji dziewczynek proponuję modlitwę, post i Komunię Św....
 
     
CA
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-27, 14:59   

Na złego, jak w przysłowiu najlepsza woda święcona... Można poprosić księdza, żeby poświęcił mieszkanie (to nie to samo co kolęda),odmawia sie wtedy specjalne modlitwy, możan też zawierzyć rodzinę opiece NMP, bądź któregoś ze świętych (też z księdzem) , święci sie wtedy obraz i wpisuje intencję.

CA
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-27, 18:48   

Módlmy się jutro szczególnie do św. Judy Tadeusza, bo jutro Jego święto.
 
     
Anna Maria
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-15, 11:49   

modlitwa jest bardzo ważna, ale też trzeba umieć rozpoznawać jego, tak jak Jezus w dzisiejszej ewangelii powiedzial do Piotra " Idz precz szatanie bo nie myslisz o tym co Boże lecz o tym co ludzkie", czesto wobec naszych dzieci też tak sie zachowujemy, nie chcemy, żeby cierpiały, i potem one nie umieją żyć...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9