Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
LEŚNIÓW - Intencje do modlitwy powszechnej na mszę
Autor Wiadomość
aga70
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 13:52   

Ja też niestety nie będę w Leśniowie, ale proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa,

O wzajemne zrozumienie i przemianę mojego serca, żebym potrafiła sprostać oczekiwaniom mojego męża i umiała go uszczęśliwić.
A także za wszystkich odwiedzających i czytających to forum.
Agnieszka
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 19:36   

Do mojej poprzedniej intencji chcialabym dodac jeszcze jedna bardziej przyziemna, ale szalenie wazna. Prosze pomodlcie sie, abym w koncu znalazla mieszkanie, na ktore dostane kredyt.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-07, 19:05   

No ja będe , ale tak gdyby mi z wrażenia skleroza dawała we znaki to proszę o szczególną intencję: Prośmy Pana o powstanie jak najwięcej przyparafialnych wspólnot trudnych małżeństw, by taki fundament jak Rodzina miał oparcie i mógł wzrastać w "Duchu i Prawdzie"
 
     
ANBA
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-08, 08:46   

Wczoraj byłam na dniu opieki hospicyjnej i paliatywnej. Mówiono o sposobach radzenia sobie i pomocy rodzinom ludzi, którzy odchodzą, o etapach żałoby, osierocenia. Słuchając debaty myślałam o naszych przeżyciach i o tym, że to co przeżyłam sama, co przeżywacie Wy, drodzy przyjaciele, też można porównać do swojego rodzaju żałoby. Tak wiele jest osób cierpiących i to z różnych powodów. Proponuję modlitwę o łaskę wiary dla wszystkich cierpiących, dla wszystkich małżeństw, a w szczególności dla małżeństw w kryzysie. Modlitwę o siły by nasze cierpienia przeżywać z godnością i z pamięcią o innych. Modlitwę o łaskę wiary dla naszych małżonków.
 
     
żona od 27 lat
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-11, 21:39   

Niestety, sprawy tak mi się pokomplikowały, że nie mogę być w Leśniowie.
Bardzo proszę o wspomnienie w modlitwie również o naszym małżeństwie.
 
     
MajkaB
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-12, 07:59   

Tak bardzo chciałam być z Wami w Leśniowie,ale niestety moja sytuacja się skomplikowała.
Ale cały czas bedę z Wami modlitwą i myslami.

Proszę Was o modlitwę w intencji wszystkich małżeństw a w szczególności przechodzących kryzys aby Bóg dał nam siłę na przetrwanie tej burzy,przemianę nas samych i naszych współmałżonków oraz odbudowę naszych zwiazków na porządnym fundamecie jakim jest Bóg i wiara .

Ale najbardziej zależy mi na modlitwie za nasze dzieci,których szczęśliwe dzieciństwo zostało zakłócone przez konflikt rodziców.
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-12, 11:15   

Witam Was wszytkich bardzo serdecznie! Ja nie moge pojechać, bardzo żałuję bo mocno potrzebowałabym takiego spotkania. Proszę o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego dziecka i pomyslne donoszenie ciąży. Dalej są poważne problemy , wszystko w rękach Boga. Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, abyśmy w końcu byli trwale razem. Aby to świadectwo ,ktore zamieściliśmy kilka miesięcy temu było terazniejszoscia, a nie tylko rzewnym wspomnieniem...Proszę o mocną łaske wiary dla mnie i dla Wojtka, o to bysmy umieli odpierać zasadzki Złego.

I jeszcze intencja szczególna , bardzo dla mnie ważna. Proszę o modlitwę za Lidkę, młodą kobietę ,która jest w ostaniej fazie nowotworu. Lidka jest umierająca, ma małe dziecko, chyba obraziła sie na Pana Boga. O to by przyjęła łaskę wiary, o uzdrowienie z choroby. o cud.
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-12, 22:17   

Kochani, ja też poproszę o modlitwę. O łaskę posiadania zdrowej Rodziny. Nie będzie mnie tam, w Leśniowie :-( , ale będę z Wami modlitwą.
Szerokiej drogi!
 
     
Annia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-13, 07:30   

Kochani ja też proszę o modlitwę w intencji małżeństw przechodzących kryzys ( w tym mojego) zwłaszcza o przemianę serc i łaskę nawrócenia dla tych którzy odeszli oraz o łaskę siły wytrwałaości i przebaczenia dla tych którzy trwają
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-13, 15:18   

Ja jeszcze raz proszę o modlitwę o otwarcie serca mego męża i innych też. Mój mąż zaczyna tęsknić za córką. Oby dobry Bóg sprawił, by zatęsknił za całą rodziną...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10