Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ku Waszej informacji...
Autor Wiadomość
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-26, 22:56   ku Waszej informacji...

Byłam dziś, 26 sierpnia, w dniu odnowienia przyrzeczeń jasnogórskich, na Jasnej Górze. poleciłam Matce Boskiej w opiekę nasze forum. Nasze problemy, kłopoty, nasze zmagania o wytrwanie w sakramencie małżeństwa, o przemiane naszych serc i nawrócenie naszych małżonków.
Ona juz o tym wie i opiekuje sie nami.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-26, 23:13   

Dziękuję Bajko! :) STUKROTNIE:)
:) :) :) :) :) :) :) : ) :) :) :) :) :) :)
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-26, 23:18   

tylko tyle mogę w podzięce za to, co dla mnie robicie. gdyby nie Wy, myslałabym, że jstem jedyna z tym problemem i byłabym skazana na wysłuchiwanie proad, że jeszcze sobie życie z kims innym ułożę...
następnym razem (bo jeszcze tam pojadę) dam na mszę wieczysta za forum (odprawiana przez 25 lat`codziennie o 7 rano) !!!! Ruzumiecie, jakie cuda tam się dzieją ???? Ja aż usiadłam na 15 minut...
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-27, 05:43   

Bajeczko, ja również dziękuję.
 
     
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-27, 09:25   

I ja dziękuję. A że cuda się tam dzieją to chyba doświadczyłam na własnej skórze. Będąc tam jako szesnastolatka prosiłam usilnie o spokój w mojej rodzinie. Wtedy przechodziliśmy przez nie jedną wichurę. Byłam na Jasnej Górze z mamą i siostrą. Potem byłam tuż przed maturą prosząc o właściwy wybór drogi życiowej. ONA zawsze mnie wysłuchiwała. Zawsze!
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-27, 18:52   

Bajko... może właśnie to dzięki Tobie wróciłem...dziękuje
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-27, 19:53   

:))) dla Was wszystko, boście jak moja rodzina :))))
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 06:47   

Ja również dziekuję . :))
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 08:02   

Tośmy się z Bajką minęli bo ja też byłem w Częstochowie w sobotę przejazdem. Ale modliłem się w Łagiwenikach u siostry Faustyny za wszystkich. A w niedzielę pod obrazem na Jasnej Górze. I jeszcze zdradzę wam tajemnicę że przygotowujemy duże spotkanie naszej wspólnoty w okolicach Częstochowy ale to na dniach. ;-)
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 08:13   

no to daj znać bo ja chcę znowu Jasną Górę jechać teraz 2 wrzesnia, bo to pierwsza sobota miesiaca

[ Dodano: 2006-08-28, 09:15 ]
a w następnym tygodniu do łagiewnik, tak sobie teraz podróżuję religijnie
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 09:22   

Tadeuszu, Tobie również dziękuje i jak juz będziesz wiedział, to koniecznie napisz... postarałbym się przyjechać do Częstochowy, tam odbyłem kiedyś wspaniałą spowiedź...
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 09:25   

to ustalmy coś na te pierwszą sobotę miesiąca. Bo to taki "magiczny dzień". Możemy wspólnie modlic się tam w piewrsze soboty w naszych intencjach...
 
     
Bea
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 12:06   

Tez byłam w sobotę w Częstochowie i tez poleciłam Matce Bożej nasze forum - to jesteśmy pod DOBRĄ OPIEKĄ.
 
     
pestka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 12:20   

Beo i Tadeuszu dziękuję. Rzeczywiście rodzinka z nas spora, a jaką Mateczkę mamy! Ah!
 
     
Zbyszek,Hiszp.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 19:20   

Dzieki Bajka,dzieki Tadeusz.Tez wrocilem..
Z daleka..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8