Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dla Anuli i jej małżonka
Autor Wiadomość
Beata
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-08-24, 10:57   Dla Anuli i jej małżonka

Anulka
Z okazji zbliżającej się Waszej rocznicy ślubu :

Z całego serca życzę Wam odnalezienia w obecnej trudnej sytuacji - wspólnej drogi, przez którą będziecie już dążyć RAZEM -przez następne kolejne lata ( a sporo ich jeszcze będzie przed Wami ) i radością świętować kolejne rocznice.
A Tobie szczególnie teraz życzę : dalszej TAK MOCNEJ wiary w Boga, ale dużo większej wiary w siebie i swoje możliwości, cierpliwości i czerpania jak największej RADOŚCI i zadowolenia z życia .

A słońce to nie przez cały rok świeci. Raz świeci , raz pada deszcz, a niekiedy wieje zimny wiatr. Temperatura też jezt zmienna.
I dlatego - życzę Wam bardzo - aby jak najszybciej- do Was słoneczko zaświeciło.
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-24, 11:29   

Ja także przyłączam się do życzeń! :lol:
Przede wszystkim błogosławieństwa Bożego! :mrgreen:
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 09:59   

Anula, jestem z Tobą. Życzę Ci dobra, szcześcia i światła.
Aga
 
     
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 13:51   

Anula,
Życzę żebyś była : szczęśliwa, kochana i zdrowa!!!!!!!
No- ale tak na maxa- bez ściemniania. Tak prawdziwie.
I żebyś mogła się czasami nudzić. Ot tak- z powodu braku problemów, w przesycie, spełniona z każdej strony.
Buziaki ogromne.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 14:54   

Kochani moi - oczy mi się spociły od czytania tak pięknych życzeń . Dziekuję Wam baaaaardzo . bez Was nigdy bym nie znalazła się w tym miejscu w którym teraz jestem / w calym tym moim kryzysie / . Jesteście moją podporą , wlewacie mi nadzieję w serce, która co jakiś czas się ulatnia . Dziękuję Wam za to ze jesteście ! :-D
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 16:05   

Anula jeszcze raz wszystkiego naj naj. A w prezencie taka mała informacja, że niedługo się spotkamy za jakieś 1,5 miesiąca ( będzie spotkanie ) ,a wtedy dopiero sobie pogadamy tak naprawdę.
Pozdrawiam :-)
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-29, 14:10   

Już się nie moge doczekać . Dziękuję za życzenia .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9