Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Intencje do Matki Boskiej Częstochowskiej
Autor Wiadomość
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-03, 10:26   SMS od pielgrzyma

Właśnie dostałem SMS od Grzecha:

Pozdrowienia dla wszystkich z SYCHARA i forum.
Temat pielgrzymki: "Nie bój się, wierz tylko".
Narazie jeszcze pęcherzy brak. :-)
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-03, 10:36   

... tylko ... :)
Modlimy się, aby tych pęcherzy było jak najmniej :)
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-06, 20:32   SMS od pielgrzyma

Dzisiaj dostałem kolejny SMS od Grzecha:

Pozdrawiam z drogi :-D
Wszystkie Wasze intencje obmodlamy.
Każdy z Was ma "swój" kawałek trasy - nogi same niosą.
Pogoda znośna, dajemy radę z Jezusem :-D
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-07, 09:12   

Grzechu , wspieram Cię swoją modlitwą . Oby pęcherzy było jak najmniej / w sumie to ja mogłabym dostać kilka by jakoś odczuć i pomóc Tobie / bo przeciez pogoda daje się we znaki wystarczająco ...
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-10, 07:18   SMS od pielgrzyma

Dzisiaj dostałem kolejny SMS od Grzecha:

(...) wczoraj w południe weszliśmy na Jasną Górę.
Wasze intencje i całego forum powierzyłem Maryi.
Jeszcze dziś jesteśmy w sanktuarium.
Pozdrowienia!
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-10, 12:58   

Mateuszu, jeśli możesz, pozdrów od nas Grzegorza i podziękuj za jego trud i modlitwę.
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-10, 13:32   

Oczywiście! Przekazałem. :-)
 
     
Grzechu
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-08-11, 09:43   Pielgrzym

Moi Drodzy! Wczoraj wrócilem z Jasnej Góry!!! Daliśmy rade! Bardzo dziekuje za wsparcie modlitewne. Nasza pielgrzymka przybyła na Jasna Górę w środe [09.08]. Przywitala nas pogoda bardzo deszczowa, w zasadzie najbardziej lało gdy wchodziliśmy. Przemoknięci ale szcześliwi daliśmy rade!!! Wszystkie wasze sprawy zostawilem Naszej Matce. Prosby wrzucilem do skarbony. Kazdy z Was ma "swoj etap" na tej pielgrzymce. Mysle ze slowem dla nas wszystkich jest głowne hasło tej pielgrzymki: "Nie bój się - wierz tylko". A tak wogole to pewno dzieki Waszej modlitwie udalo mi sie przejsc bez jakichkolwiek odcisków :-D . Pogoda nas nie rozpieszczala. W zasadzie sloneczna byla tylko w pierwszym dniu. A potem to juz prawie caly czas chmury, chmury, deszcze, troche slonca i znowu chmury i mzawka itp itd. Ludzie wspaniali. Nasza grupe tzw. grupe CISZY 2 prowadzil o. Wojciech Prus OP. Trzeba powiedziec ze ma dar gloszenia slowa. Konferencje oparte byly na analizie sakramentow. No i duzo modlitwy i ciszy. Bo w ciszy przemawia Bog. Ludzie byli z calej Polski. Wspaniali kazdy z nich dzwigal jakas swoja historie o ktorej wie tylko Bog. Wspaniali ludzie po drodze. Nigdy nie zapomne tych spojrzeń, łez, uścisków, życzeń. Ludzie tak bardzo potrzebuja takiego świadectwa. Kazda z tych ludzkich twarzy usmiechnietych, załzawionych, zamyślonych, niektórych pozornie obojętnych rownież skrywała swoje tajemnice... Dzieci, mnóstwo dzieci po drodze uśmiechnietych, taka szczera radosc... Łzy starców... Zamyślenie młodych... U niektóych cos w rodzaju tęskonoty... niektórzy skryci za firankami jakby w ukryciu, ale jednak patrzacy... - tego sie nie zapomnina. Gospodarze ktorzy, sie staraja jak moga, by przyjac pielgrzymow - kazda z tych rodzin, kazdy z tych ludzi , któzy nas gościli rowniez skrywa swoje problemy, radosci, historie o ktorych wiel tylko Bog. A jednak chca przyjmowac pielgrzymow, chca sie dzielic, bieda, bogactwem, lzami, radosciami, chlebem, herbata... Tak ludzie chca sie dzielic... wbrew wspolczesnym trendom, ciagle chca sie dzielic... i potrzebuja pielgrzymow. Niektorzy czekaja na nas nawet caly rok... bo w ciagu tego roku nikt ich nie odwiedza albo cos sie zmienilo o czym chca porozmawiac... Ludzie potrzebuja pielgrzymow...Zapraszam goroąco wszystkich w przyszłym roku. Trasa dominikańskiej pielgrzymiki z Krakowa według mnie jest, że tak powiem, "lajtowa" ;-) . Etapy sredniej długosci, bez przeSADYZMU. Nie chodzi o to, by sie zmordowac na maksa, ale by miec sily rozmawiac z Bogiem, przemodlic swoje sprawy, pomilczeć, pomysleć... Takie rekolekcje w drodze. Z podkresleniem na rekolekcje. Droga jest tylko pewnym tlem, klimatem, niewatpliwie bardzo pomagajacym w słuchaniu i rozmowie z Bogiem... I te kroki... Świadomość ze kazdy z nich jest w czyjejs konkretnej intencji, ze za kazdym z nich kryje sie ktos kogo nosimy w naszym sercu, kto prosil nas o modlitwę, kto ma swoja historie, swoje klopoty, radosci, smutki... Dlatego mozecie byc na 100000000000000% pewni ze kazdy z Was ma na tej trasie "swój odcinek". Cała ta trasa przypomina mi taka mozaikę prośb, intencji, rożnych spraw, ktore prowadza przed Jej Oblicze. A zatem gorąco zapraszam w przyszłym roku. Moze uda nam sie zomntowac jakas wieksza ekipe. Nie koniecznie musi to byc pielgrzymka dominkanska z Krakowa. Ale ma ona rzeczywiscie swoj specyficzny, bardzo dobry klimat. Bardzo polecam, bardzo... Zwlaszcza dla skolatanych, rozdartych i obolalych serc... Bog czyni cuda - pozwólmy mu tylko na nie... "NIE BÓJ SIĘ - WIERZ TYLKO" :-D z Jezusem i Maryją - DAMY RADE !!!
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-11, 10:02   

Witaj Grzegorzu. Aż się popłakałam, czytając Twoje świadectwo. Wielkie Bóg zapłać
za modlitwę. To wspaniałe przeżyć takie chwile, czuć moc Pana, widzieć ludzi, którzy Jemu zawierzyli.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-11, 10:06   

No i mnie łży zakręciły się w oczach . Dobrze ze szef wyszedł bo zdziwiłby :shock: się gdyby zobaczył, że tak "przeżywam " swoją prace .

Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ Grzechu . :lol:
 
     
Zbyszek,Hiszp.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-12, 02:32   

Grzechu,dzieki.Jestes wielki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8