Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Intencje do Matki Boskiej Częstochowskiej
Autor Wiadomość
Grzechu
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-08-01, 22:09   Intencje do Matki Boskiej Częstochowskiej

Do wszystkich forumowiczów!
Moi drodzy, w dniach 3-9 sierpnia idę na pielgrzymkę z Dominikanami z Krakowa. W intencji nas wszystkich, naszych małżonków i naszych trudnych spraw. Czasu na modlitwę na pewno będzie sporo. Gdybyście jednak chcieli dorzucić jakieś intencje, to czekam. Wychodzę w czwartek rano o 7:00.
Sam proszę o modlitwę.
Ostatnio zmieniony przez 2006-08-02, 00:07, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 341
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-01, 22:28   Intencja

Grzegorz, przekaż Matce Bożej prośbę o uzdrowienie duszy i przemianę serca wszystkich trudnych małżonków, a szczególnie tych marnotrawnych co odeszli, by związać się z niesakramentalnymi partnerami. Aby Boża prawda zwyciężyła w nich i w sercach ich partnerów.

I druga intencja, aby takie jak nasza wspólnoty, grupy wsparcia dla sakramentalnych kryzysowych małżeństw powstawały w całej Polsce, aby w każdej parafii była taka wpólnota. Zdrowe małżeństwo, to zdrowa rodzina, to zdrowe społeczeństwo.
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.mobi ::: www.modlitwa.info
Ostatnio zmieniony przez Andrzej 2006-08-02, 11:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 09:05   

A ja poproszę o modlitwę o łaskę wiary dla Wojciecha i o jego powrót do Boga. I o uzdrowienie małżeństwa Basi i Wojtka - o ile taka jest wola Boska.
Serdeczne Bóg zapłać :)
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 09:34   

Do tego, co napisał Andrzej, w czym zawiera się większość tego, czego byśmy wszyscy tu pragnęli, dołączam swoją prośbę o dar umiejętnego przeżycia tego kryzysu dla mnie. Abym potrafił wykorzystać ten czas na umacnianie siebie i swojej wiary.
 
     
Elaka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 09:38   

I ja dołączę swoją intencję dziękczynno-błagalną: "Dziękuję Matce Boskiej za wstawiennictwo i wszystkie dotychczasowe łaski i proszę o dalszą opiekę nad całą naszą rodziną".
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 11:10   

Ja chcę dorzucić prośbe o mądrość , siłę i wytrwanie dla tych małżonków , którzy już próbują uzdrowić swoje rodziny . O to By MAtka Boża wspierała ich w chwilach zwątpienia .
No i jeszcze o światlo i odwagę dla mojego meża do powrotu .

Grzechu , będę wspierała Cię modlitwą .
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 11:19   

To dorzucę się i ja - aby mój mąż Bogdan zrozumiał, jaką krzywdę wyrządza naszej rodzinie - głównie naszej córeczce. Ania
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 15:54   

Jeżeli mogę,to dołączę i ja.Bardzo prosiłabym,o to,aby mój mąż wreszcie odnalazł tą dobrą drogę,drogę z Bogiem,na której stoję ja i mój kochany syn.Kasia
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 21:02   

Grzechu!

Jeżeli jeszcze zdążysz przed wyjściem, to dopisz do listy Edikę_M. Pomódlmy się o jej małżeństwo, o nawrócenie jej męża i siłę dla niej, by miała siłę na dlasze pokonywanie trudności.
 
     
magic
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 21:16   

Grzechu, ogromna prośba o modlitwę w intencji przemiany mojego mężą, mądrość i odpowiedzialność, miłość, jednym słowem o dary Ducha Świętego dla niego. Dziękuję
 
     
nata02
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 21:17   

Ja tez poprosze o modlitwę. O cud nawrócenia dla mojego męża. Jak wróci do Boga, to wtedy na pewno zrozumie, co robi....

Asia
 
     
Stasia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 21:22   

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża . O jego nawrócenie i
otwarcie serca na nasze pojednanie . O uzdrowienie naszej rodziny .
Panie Boże czuwaj nad moim mężem , chroń od wszelkiego złego .Bóg Zapłać.

[ Dodano: 2006-08-02, 21:27 ]
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża . O jego nawrócenie i
otwarcie serca na nasze pojednanie . O uzdrowienie naszej rodziny .
Panie Boże czuwaj nad moim mężem , chroń od wszelkiego złego .Bóg Zapłać.Proszę o modlitwe w intencji uratowania Doroty...od zła w którym tkwi, o nawrócenie, oczyszczenie, aby odnalazła sens i radość życia. Aby uwoniła się od złego towarzystwa i wszelkich nałogów, żeby mogła powrócić do rodziny,podjąć naukę i zacząć pracować.Ale przede wszystkim żeby uwierzyła w Boga i Jego wielką miłość do nas,oraz o pokój w sercu moim.
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 22:17   

Ja tez prosze o modlitwe za mojego meza, o uwolnienie , aby w wolnosci mogl podjac decyzje. O łaske, ktora sprawi, ze bedzie mogl zobaczyc prawde.
 
     
Grzechu
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 23:47   PIELGRZYM

Moi Drodzy !!! Niezależnie od tego czy ktos zdązył, czy nie, z intencjami, zaniose wasze wszystkie problemy, prosby i podziekowania Matce Jezusa... ufam ze Ona wstawi sie za nami wszystkimi i naszymi małzonkami, rodzinami i uprosi nam u swego Syna to co dla nas bedzie najlepsze... z Bogiem - do 10 sierpnia - DAMY RADE z Jezusem!!! :-D [b]
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-03, 05:32   

Grzechu,bardzo Ci wszyscy dziękujemy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9