Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Agnieszko,proszę o pomoc
Autor Wiadomość
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 14:30   Agnieszko,proszę o pomoc

Agnieszko mam wielką prośbę do Ciebie.
Oddałam wniosek o podwyższenie alimentów,najpierw dostałam,że sprawa ma być 3 grudnia,a potem,że sprawa została z Sądu Rejonowego przekazana do Sądu Okręgowego celem łącznego rozpoznania ze sprawą rozwodową.
Byłam tam,pytałam,co się dzieje,co dalej,bo nie wiedziałam,co zrobić....w końcu na rozprawie rozwodowej w sierpniu mąż zażądał przebadania syna w RODK-u...czeka się na to około roku,więc co z alimentami.
Powiedziano mi,że mam napisać zabezpieczenie do tego pisma.....więc proszę o pomoc.....,jak mam to napisać,proszę pomóż.....
Jestem już tym zmęczona,że cudze dziecko,że z cudzym dzieckiem mąż jeździ wszędzie,organizuje mu wczasy...itd,a mojemu synowi brakuje wiele....nawet nie chcę o tym pisać.
Po prostu pomóż mi w tym,podpowiedz,jak mam to napisać,proszę......
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-30, 09:05   

Weroniko, napisze na prv. Napisz mi na prv, ile w tej chwili masz zasądzonych alimentów i o ile teraz wystąpiłaś.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9