Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie wiem już co robić????
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-07-17, 22:17   Nie wiem już co robić????

Wyslane przez: Gosia
Email:

Od 4 miesięcy jestem młoda mamą wraz z moim partnerem mamy śliczna córeczke,jednak od pewnego czasu przestaje sie układac tak jak kiedyś...Mieszkamy osobno,ja mieszkam z rodzicami i córka on ze swoimi rodzicami.Sytuacja finansowa nie pozwala na to,jak wiekszości w dzisiejszych czasach na samodzielne mieszkanie.Miedzy nami układało sie wspaniale dopóki nie przypomniał sobie że ma kolegów.Od 2 tygodni podjął prace nie ma go od rana do późnego popołudnia a później zaczynają sie schody-po pracy nie można sie z nim skontaktować bo koledzy staja sie podmiotem zainteresowań a ja dzwonie żeby chodź troche czasu spędzić razem i nic...W ten weekend znow koledzy chodź to jedyny czas kiedy ma wole,bawi się a następnego dnia odsypia i tak w kółko.Jest mi ciężko się z tym pogodzić gdyż wszystkie obowiązki rodzicielskie spadają na mnie nie mam w nim żadnego oparcia...Czasem mam ochotę poprostu uciec ale tak też nie można i co jest najgorsze to to że nikt nie potrafi mi poradzić co mam zrobić...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11