Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ILU UCZESTNIKOW FORUM CZYTA STRONE GLOWNA?
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-07-17, 19:25   ILU UCZESTNIKOW FORUM CZYTA STRONE GLOWNA?

Wyslane przez: Jurek

Hm, walcze z soba od dluzszego czasu...
Dreczy mnie pytanie: ILU UCZESTNIKOW FORUM CZYTA STRONE GLOWNA?
Nie chce nikogo urazic tylko zmagam sie w sobie z tym pytaniem.
Moze to poprostu godziwa ludzka potrzeba szukania osobistego kontaktu wzmozona poranieniem. Wiele stawianych tu pytan ma jednak swoje naukowe, profesjonylne i BOZE odpowiedzi w materialach na stronie glownej...
Chwala autorom tej strony za wspanialy dobor znakomitych tekstow, artykolow, audycji tu zawartych. Kto czyta...?

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Beata-za
Email:

Często zaglądam na stronę główną.Czytam ,odsłuchuję nagrania- wczoraj udało mi się nawet ,że moi oboje panowie , też słuchali chwilę ks.Piotra.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Agnieszka2

Ja czytam i słucham. Ale to nie kłóci się ze stawianiem pytań na forum. Bo na forum oprócz próby odpowiedzi na nasze pytania i problemy sa jeszcze ludzie, ich doświadczenia, cierpienia, życzliwośc. Serdecznie wszystkich pozdrawiam

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: agnieszka
Email:

Ja też czytam i słucham. Bardzo często. Od tego właściwei zaczęłam przygodę z tą stroną. Stało sie to lekiem na moje nieszczęście.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: kasia

Palec w górę, ja .

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: michu2233
Email:

A ja bez bicia przyznam, że dawno nie byłem na stronie głównej. Najwyższy czas.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Zuza

Z przykrością donoszę że za którymś razem przeczytałam modlitwy: za małzeństwo i trudnego męża, wydrukowałam, ale strony nie czytam.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Annie

Ja czytam , drukowłam modlitey i też tymi słowami się modlę . Ale teksty to nie to samo co rozmowa . Forum jest teraz dla mnie jak woda do picia . Pomaga .

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: kasia_

... i ja też ....

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Mateusz
Email:

Ja zagladam... od czasu do czasu... :-)

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: ania belgia
Email:

Czytam od tego zaczęłam przygodę z forum:)
Są teksty do których wracam...

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Jurek

Za szczegolnie cenne uwazam umieszczenie "Milosc i odpowiedzialnosc" K.Wojtyly na stronie glownej. Dla mnie to dzielo FUNDAMENTALNE o Milosci ludzkiej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11