Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
rozwód
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-07-17, 00:38   rozwód

Wyslane przez: mika

Hej ! Kochani swoją sytuację już opisywałam ,mój mąż nadal się bawi z kochanką, kochanka nadal mądra twierdzi że on już wie że dobrze zrobił że to ją wybrał ,mąż do dziecka nie przychodzi od 5 miesięcy (córka ma 6,5 miesiąca)nawet nie raczy zadzwonić i spytać czy żyjemy .ostatnio wrzuciłam mu zaproszenie na chrzest (razem pracujemy )ja na recepcji basenowej i mąż nagle pojawił się na basenie (szok !)ale oczywiście słowa nie powiedział nawet nie spytał jak dziecko,zachowywał się tak jakby ta cała sytuacja była przeze mnie,zły.zastanawiam się czy przyjdzie do kościoła ,chociaż ja na na to nie liczę.założyłam sprawę o rozwód ponieważ nie mogę dłużej znosić jego zachowania, mam dość.on oczywiście nie wierzy że sprawa się odbędzie,twierdzi że rozwód mu nie potrzebny ja mam nadzieję że go dostanę skoro zakochany to napewno się zdecyduje.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Mateusz
Email:

Dlaczego od razu tak drastyczny krok: rozwód?
Może narazie postraszyłebyś go tylko (i zabezpieczyła się) rozdzielnością majątkową, albo separacją? Przecież w obliczu Boga nadal będziecie małżeństwem!!! (nie śledziłem wszystkich Twoich postów, ale jesteście po ślubie kościelnym?).
Przemyśl jeszcze swoją decyzję. Musisz wierzyć, że może kiedyś wyszaleje się, przejdzie mu i zrozumie, jak wielka jest wartość rodziny!
Pozdrawiam serdecznie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8