Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak podejść do tego jeża?
Autor Wiadomość
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-25, 13:04   

Czyli jak poprzedniczka - już pierwszy krok za Tobą! :-)
 
     
Gość

Wysłany: 2006-10-25, 22:49   

Obsługa forum:)
Jako urodzona blondi spieszę na ratunek.
Zakładanie nowego tematu.
Klikacie na intersujacy Was dział, na dole jest przycisk 'nowy temat'
klikacie, piszecie i już
 
     
ZofiaL
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-26, 05:49   

Dzięki. Nie wiem czy dobrze zrobiłam wchodząc w to Forum... Korzystam z komputera średnio co 3 dni.... ale może coś z tego będzie.... Chcę pogadać z psychologiem. Mądrym psychologiem. Nie wiem jak go znaleźć. :-(
Poszukam coś w tematach.......
Pozdrawiam.
Mateuszu, na GG to chyba już 100lat nie byłam. W pracy nie mam internetu. A w domu czasu.... Ale dzięki. Zawsze mi raźniej, że "coś" w ogóle napisałam, że to się "gdzieś" pojawiło i w dodatku dostałam osobistą odpowiedź :lol:
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-26, 08:54   

Jeżeli chcesz porozmawiać z psychologiem na forum, to poszukaj na stronie głównej działu Pytania do psychologa. Jeżeli zaś szukasz poradni rodzinnej, to szukaj w dziale Tematy różne -> Poradnie rodzinne.
Pozdrawiam! :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8