Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
29 LIPCA SPOTKANIE W LICHENIU
Autor Wiadomość
Tadeusz
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-07-11, 10:48   29 LIPCA SPOTKANIE W LICHENIU

Ja z Mateuszem jedziemy do Lichenia w sobotę 29 lipca. Mam nadzieję że znajdziecie trochę czasu aby z nami się pomodlić i spotkać. Szczegóły w najbliższym czasie. Będziemy na mszy, ognisko, gitara, modlitwa itp.
Zapraszamy i pozdrawiamy.
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-11, 11:01   

No właśnie! Może ktoś się przyłączy? :-D
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-23, 21:33   

Więc pare osób się wybiera do Lichenia jutro wieczorem podam jakieś szczegóły co, jak i gdzie. Proszę piszcie na e-mail jak ktoś ma ochotę przyjechać.

[ Dodano: 2006-07-25, 13:07 ]
I tak są konkrety:
Spotykamy się w Licheniu u
Pani Danieli Nowakowskiej
ul. Gosławicka 10
tel.0632707960
Jest to pole namiotowe przy jeziorze. Koszt 5 zł od osoby.
Dodatkowo można mieć prąd - 3 zł. Ja będę mieć 3 namioty

Ja z Mateuszem postaramy się być około 9.00 na miejscu
12.00 Msza św przed cudownym obrazem.
14.00 wspólny obiad i uzgodnienia co dalej

wieczorem gril zabawy, gitara,
w nocy modlitwa w kościele
Ostatnio zmieniony przez Tadeusz 2006-07-30, 21:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-25, 12:12   

Ponieważ Tadeuszowi nie utworzył się nowy post i nie zobaczylibyście go w "nieprzeczytanych", więc ja specjalnie zakładam nowy, by Was tu "przekierować" i jeszcze raz zachęcić, do wspólnego spotkania!
Już nie mogę się doczekać chwili, gdy spotkam w realu niektórych forumowiczów! :lol:
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-25, 13:19   

Bardzo mi szkoda, że nie będę mogła się z Wami spotkać - pracuję. Proszę o modlitwę. Ja za Was bedę modlić się w sierpniu w Matemblewie.
 
     
Madzia3007
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-25, 21:00   

Proszę was o modlitwe w niedziele skończe 29 lat
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-25, 22:00   

W takim razie, wszystkiego dobrego! :-)
 
     
Grzechu
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-07-26, 12:26   Lichen 2006 - Grzechu :)

Grzechu z Wroclawia [ a raczej z Krakowa] zglasza swoj udzial w imprezie; pojawie sie w Koninie w sobote o 8.00; zachecam innych; Panowie i Panie dacie rade - spotkajmy sie!!!
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-26, 12:28   

Moi drodzy Panowie , czy to jest to spotkanie , które planowane było na wrzesień ?
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-26, 12:33   

Nie Aniu!
To spotkanie jest raczej zapoznawcze i żeby omówić szczegóły następnego.
Mamy nadzieję, że po Licheniu towarzystwo się trochę rozkręci. Kiedy się poznamy, to może zachęci to następnych i pozwoli nawiązać nowe znajomości (nowe w realu).
Jak wrócimy, to Wam opiszemy jak było, byście mieli czego nam zazdrościć... :mrgreen:
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-27, 14:40   

Zycze Wam wspanialych chwil,zaciesnienia wiezow,wzmocnienia w wierze i obecnosci Ducha Sw.Ja przezywam ciezkie chwile na emigracji,bardzo chcialabym byc z Wami.zeby choc przez chwile wspolnie sie pomodlic,pobyc razem.Mieszkajac w Polsce nie docenia sie tej duchowosci(a jest ona wyjatkowa) Zycze wam wszytkiego dobrego.
 
     
Annia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-28, 09:35   

Ja również życzę Wam wspaniałych duchowych owoców tego spotkania. Abyście wrócili z niego silniejsi i radośniejsi. Załuję że nie mogę być z Wami,ale będę łączyc się w modlitwie.Wszystkich ciepło pozrawiam
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-28, 16:33   

No, więc ja się szykuję na wyjazd do Lichenia. Przydałoby się upiec jakieś ciasteczka, ale ja nie zdążę. Będzie ciepło i może na gorących kamieniach coś upieczemy, kto wie.
Zabieram cały spis użytkowników forum i będziemy się za każdego modlić.
Postarajcie się złączyć z nami duchowo w sobotę o 24.00 na modlitwie - będziemy w kościele.

Pozdrawiam.
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-28, 18:43   

złączymy się duchowo o 24 w sobotę.
A ja obiecuję upiec ciasteczka na następne spotkanie, to we wrześniu, które być może się odbędzie :-D
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-30, 19:43   

Witam!
Narazie krótko tylko napiszę, że spotkanie było SUPER!
Reszta szczegółów i ew. zdjęcia w terminie późniejszym.
Na gorąco tylko napiszę, że zamówiliśmy mszę w intencjach małżeństw z Naszej wspólnoty.
Msze odbędą się 31 lipca o godz. 6:00 i 12:00.
Zaprazszamy do wspólnego połączenia w modlitwie.
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2006-07-30, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8