Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Święty Józef
Autor Wiadomość
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 18:13   Święty Józef

Coraz bardziej wierzę w opieke tego siwetego. Znalazlam mieszkanie i naprawde tak "farciarskie", ze chyba bez pomocy sw. Jozefa moglabym o takim tylko pomarzyc.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 19:32   

Do św. Józefa zawsze modlę się, gdy mam potrzebę materialną - zawsze wysłuchuje. Ponadto dla mnie to wzór ojca - dlatego z myślą o mojej rodzinie też się do niego modlę - o to, by cała rodzina, nie wyłączając nikogo, została zbawiona...

[ Dodano: 2006-07-07, 11:41 ]
Ja mogę podzielić się cudem - nie chodzi o małżeństwo - dziś miałam obronę - zostałam nauczycielem dyplomowanym. Wymodliłam to. Bardzo się cieszę, choć chętnie tą nowiną podzieliłabym się z mężem, ale nie mogę. Dlatego to takie niepełne szczęście. Bóg mnie we wszystkim wysłuchuje - we wszystkim, oprócz małżeństwa...
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-07, 13:53   

Wanboma gratuluje i ciesze sie z Tobą. Mimo wszystko podziel się z mężem swoim szczęściem. Wyślij mu sms. W końcu jestes matką jego Córeczki. Nawet gdyby tak sie stało, ze nie będziecie razem niech się dowie , ze Twoje życie mimo zadanego przez niego bolu toczy się dalej. Niech wie jaką wartościową kobietę traci.
Zyczę Ci wszystkiego najlepszego oraz spokojnych zasłużonych wakacji.
Ciesz się słońcem i każdą chwilką - popatrz jaki piękny jest świat musisz go zdobywać a przede wszystkim pokazać go swojej Córuni
 
     
Elaka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-07, 14:18   

Gratulacje Wanboma. Ten dyplomowany wymaga wiele pracy, trudu i cierpliwości i Tobie się udało. Jesteś kobietą sukcesu!
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-07, 14:34   

Dołączam do gratulacji . I podziwiam . Jestem pełna uznania że poradziłaś sobie w tak ciężkim okresie i pomimo takich zmagań ze swoją dusza . Super ! :-D
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-07, 15:06   

Wanboma i ja dolaczam sie do gratulacji! To jest kolejny bodziec, ze jeszcze bardzo wiele przed nami.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-07, 17:26   

Dzięki wszystkim. Wysłałam sms-a do męża, ale nie odpowiedział. Potem zadzwoniłam - powiedział, że nie może na mnie patrzeć i nie chce mnie znać! Takie to gratulacje.
 
     
Madzia3007
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-07, 17:43   

Wanboma moje gratulacje byle tak dalej i do przodu anim się nie przejmuj on jest ślepy.
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-07, 21:31   

Wanboma nie przejmuj się reakcją męża on mimo wszystko zakodował tą wiadomość. To, ze tak odpalił to i tak dotarła do niego wiadomość być może , ze nawet teraz o tym myśli.
Pamietaj ziarenko nadzieji lubi kiełkować.
Jesteś mądrą kobietą
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-07, 21:49   

Dzięki bardzo!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8