Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 11:19   

Od dzisiaj modlimy się za Joannę z naszej wspólnoty, prosiła mnie o to osobiście, choc rzeadko pojawia sie tu na forum.
Prosze o modlitwę o jej wewnętrzne uzdrowienie, o prawdę w Jej życiu i prawdziwe przylgnięcie do Jezusa. Także o mądrość i wiarę Jej męża i Bożą opiekę dla dwóch nastoletnich córek Joasi.
Oni wszyscy bardzo potrzebują naszej modlitwy.
Bardzo proszę, pamietajmy o niej!!!
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 11:21   

Jestem i będę się modlić .
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-20, 11:55   

Monika napisał/a:
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, za nawrócenie mojego męża i cierpliwość dla mnie w niesieniu tego krzyża jakim jest życie dzień w dzień u boku trudnego bo niewierzącego człowieka.

Kochani, od dzisiaj modlimy się za Monikę. Chociaż jedno Zdrowaś Mario codziennie!
zapraszam!
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-20, 21:17   

łączę się w modlitwie
 
     
Monika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-21, 16:36   

Kochani wielkie dzięki wszystkim, którzy wspierają mnie w modlitwie za moje małżeństwo i nawrócenie mojego męża. Obiecuję wspierać inne potrzebujące osoby - modlitwą. ;-)
 
     
aga70
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-21, 19:25   

Witajcie, bardzo podoba mi się ten spontaniczny ruch modlitewny, jeśli pozwolicie bardzo chciała bym się do niego przyłączyć i również prosić o modlitwę w intencji zgody ,wzajemnego zrozumienia i miłości w mojej rodzinie.
aga
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-24, 20:53   

Kochani proszę o modlitwę za mnie - o łaskę wytrwania w darze cierpienia.

Dziękuję.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-27, 09:47   

Elaka napisał/a:
Pomódlcie się o uzdrowienie mojego małżeństwa, o wzajemne wybaczenie, o duchowy powrót męża do Boga i do rodziny.


Od dzisiaj codziennie pamiętajmy o Elace.

Bycie w kryzysie jest bardzo trudne.
Wychodzenie z niego też...
 
     
Elaka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-27, 10:56   

Dziękuję Małgosiu. Dziękuję wszystkim, którzy będą się za nas modlić.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-03, 10:08   

relinka napisał/a:
Nie potrafię się sama modlić. Proszę o modlitwę za moją rodzinę, za mojego męża, by zechciał ponieść trud ratowania małżeństwa.

Od dzisiaj czas na relinkę
Pamiętajmy o Niej w codziennej modlitwie.
Przypominam kolejność następnych osób:
wiki0701
Anula
aga70
Tadeusz

kto następny?
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-03, 10:12   

to ja poproszę - o łaskę wiary dla męża i dary Ducha Świętego - bo tylko to może uratować nasze istniejące chyba już jedynie formalnie małżeństwo.
 
     
Annia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-03, 11:44   

Kochani , dziś przypada rocznica mojego ślubu. To smutne ze nie mogę jej świętować z moim mężem. Bardzo prosze Was o "zdrowaśkę " w naszej intencji, aby dobry Bog pomógł nam znów iść wspólną drogą życia, dzielić radości i smutki, aby pomógł nam przetrwać ten kryzys i odrodzić się do nowego lepszego zycia
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 341
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-10, 13:30   W zastępstwie za Małgosię, która jest na urlopie

wiki0701 napisał/a:
to i ja sie osmielam prosic o dobre słowo w modlitwie za mnie i mojego męża Rafała, abysmy odbudowali to co dla mnie bardzo ważne, aby uwierzył w moją miłośc i wybaczył mi.
serdeczne dzięki


Od dzisiaj modlimy się w intencji podanej przez wiki0701.

Za tydzień następna osoba w kolejności:

Anula
aga70
Tadeusz

kto następny?
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.mobi ::: www.modlitwa.info
 
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-10, 19:36   

Ja poproszę o to ,aby być następną,mam rozprawę alimentacyjną 4 września,i bardzo się tego boję,bo bardzo tego nie chciałam,ale nie miałam wyjścia.........
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-10, 19:46   

To ja po Weronice - aby mój mąż Bogdan się nawrócił i żeby nie doszło do rozwodu, którego on tak bardzo się domaga...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 8