Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Elaka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-14, 14:14   

Po Monice ja się ustawię w kolejce. Pomódlcie się o uzdrowienie mojego małżeństwa, o wzajemne wybaczenie, o duchowy powrót męża do Boga i do rodziny.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-14, 16:27   

Dziękuję wszystkim, którzy od jutra będą trwać ze mną w modlitwie. Ja również codziennie odmawiam różaniec w intencji wszystkich nas tutaj - o pojednanie małżonków.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-22, 04:45   

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy trwali ze mną w modlitwie - bardzo mi jej teraz potrzeba.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-06-22, 09:09   

Od dzisiaj modlimy sie za Zosię:
prosze o modlitwe za odbudowanie, uratowanie mojego malzenstwa
I może jeszcze pamietajmy o Wanbomie - naprawde jest jej trudno - Wanbomo nie upadaj na duchu!
Pozdrawiam wszystkich modlących się w podanych tutaj intencjach
 
     
relinka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-22, 15:52   

Nie potrafię się sama modlić. Proszę o modlitwę za moją rodzinę, za mojego męża, by zechciał ponieść trud ratowania małżeństwa.
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-25, 18:50   

to i ja sie osmielam prosic o dobre słowo w modlitwie za mnie i mojego męża Rafała, abysmy odbudowali to co dla mnie bardzo ważne, aby uwierzył w moją miłośc i wybaczył mi.
serdeczne dzięki
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-25, 18:53   

Dziekuje za modlitwe
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-29, 11:15   

Od dzisiaj modlimy sie za Madzię, zgodnie z Jej prośbą:
Madzia3007 napisał/a:
Ja także pragnę sie modlić za was i proszę o modlitwe za moje małżeństwo i o szybki powrót męza do domu.

Pozdrawiam
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-03, 11:06   

Prosze ustawcie mnie w kolejce . Potrzebuje modlitwy za mnie sama . O siły w wytrwaniu i odzyskaniu wiary w to że jestem osoba , którą warto kochać .
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-04, 12:58   

Już Cię wpisuję!
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-04, 13:31   

dziękuję . Modlę się za NAs .
 
     
Madzia3007
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-04, 19:00   

Dziekuje za modlitwe z calego serca
 
     
relinka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-05, 09:20   

Dziękuję za modlitwy. Podjęlismy razem z mężem próbę dalszego wspólnego życia razem. Droga ta usiana jest licznymi kolcami. Proszę o dalszą modlitwę. Byśmy potrafili pokonać zniechęcenie, które czasami nas ogarnia, byśmy wybaczali sobie nawzajem swoje błędy. I żeby nie zabrakłotej dobrej woli.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 09:37   

eryk napisał/a:

Od miesięcy modlę się za swe małżeństwo którego rozpad rozpocznie się 4 lipca 2006 r. Ze swej strony uczyniłem wszystko już co było można zrobić i ciężko jest mi się pogodzić z wolą żony (26 lipca miną 3 lata naszego małżeństwa), która od miłości wybrała miłość rodziców i pieniądze. Boję się o synka, którego systematycznie się oddala od taty, że będzie wychowany w kulcie do takich samych wartości. Niekiedy nie mam już sił by się modlić, ale pamiętam i o Was w modlitwie. Nie będę prosił o modlitwe bo zaczynam już w to wątpić... Bóg ma większe zmartwienia niż pochylenie się na jakimś tam zrozpaczonym mężem... Pozdrawiam Was gorąco

Kochani, od dzisiaj kolej na nasza modlitwe za Eryka!!!
Zdaje sie, że dwa dni temu miał sprawę rozwodową.
Módlmy sie za niego, o siły dla niego i mądrość dla jego żony!!!
Eryku! Odezwij się! Co u Ciebie słychać, jak się czujesz, jak sobie radzisz?
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 11:32   

Oby dobry Bóg pomógł Erykowi znieść cierpienia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8