Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE NASZEJ WSPÓLNOTY
Autor Wiadomość
Tadeusz
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-06-12, 15:04   SPOTKANIE NASZEJ WSPÓLNOTY

Myślę, że brakuje nam spotkań i mam propozycje zorganizować spotkanie naszej grupy gdzieś w Polsce nie koniecznie w Warszawie. Ja jestem z Poznania i do Warszawy daleko jak wielu innym osobą. A stronę odwiedzam bardzo często. Pragnął bym się spotkać z wami.
Proponuję spotkanie na sobotę i niedzielę gdzieś w połowie wrześna, w jakimś sanktuarium.
Wcześniejsze propozycje padły na Licheń, ( ponieważ to środek Polski ),ale też są propozycje w jakimś ośrodku Paullotynów, to jeszcze ustalimy.

Program mógłby wyglądać tak: w piątek po pracy w pociąg lub autobus i wieczorem w miejscu spotkania. Piątek wieczór kolacja , modlitwa i zapoznanie się. Sobota: Msza św, śniadanie, dobry wykład, długi spacer na rozmowy, po południu może różaniec, obiad, wspólne zwiedzanie sanktuarium. Wieczorem spotkanie przy ognisku, i w nocy możliwość czuwania przy Matce Bożej. Niedziela: Msza, śniadanie i rozjeżdżamy się do domów – ale napełnieni nowymi siłami.
Co do wykładów będą prowadzony rozmowy z Panem Pulikowskim- wykład rozpracowania metody Pulikowskiego i metody Dobsona
Na pewno będzie psycholog z którym można porozmawiać i myślę o Ks.Piotrze Pawlukiewiczu.

Napiszcie czy warto takie spotkanie zorganizować i kogo zaprosić ?
Czekam na odpowiedzi i pomysły.

Pozdrawiam :-)

[/b]
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-12, 15:13   

Tadeuszu, idea piękna, tylko czy uda się zebrać wszystkich w jednym miejscu i jednym czasie?
Ja jestem za. Poczekamy na opinie innych forumowiczów.
:-)
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-12, 19:21   

Ja jestem tez za, ale mi zalezy bardziej na polnocy Polski i od razu mowie,ze nie bede miala z kim zostawic dziecka czyli jezeli rekolekcje lub spotkanie to nalezy je tak zorganizowac, aby mamy z dziecmi mogly przyjechac.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-12, 19:50   

Zosiu, ja też jestem "za dziećmi". Też nie mogę sama, ale gdyby jakoś to zorganizować, żeby nad dziećmi była opieka...
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-12, 19:56   

Wanboma widze,ze Ty tez jestes z polnocy.
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-13, 07:05   

Ja tez jestem za i tez jestem z północy. To może podzielimy się na północ i południe?
 
     
Anula
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-06-13, 07:07   

oczywiście jestem również za - dwie ręce w górze .
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-13, 07:18   

Oczywiście jedziemy z dziećmi ! Nie napisałem tego – po prostu zapomniałem.
Niedawno byłem na takiej imprezie, że rodzice oddawali dzieci studentką i oni przez ten cały czas prowadzili z nimi zabawy i gry a my mogliśmy się zająć sobą i coś takiego chodzi mi po głowie.
 
     
Bea
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-13, 07:52   

to jest super takie spotkanie, wspólna modlitwa-jestem za. Jestem ze wschodu Polski więc myślę, że srodek Polski powinien pasować wszystkim, mniej więcej każdy pokona taką samą drogę. Wrzesien jak najbardziej.
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-13, 09:00   

Jezeli chodzi o wrzesien to jak dla mnie raczej odpada. Myslalam raczej o wakacjach :koniec lipca, poczatek sierpnia a Wy?
 
     
Elaka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-13, 09:46   

Ja też jestem bardzo chętna. Przystanę na każdą propozycję, bo zmysłu organizatorskiego niestety nie mam.
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-13, 09:51   

Myśle, że wrzesień najlepszy, bo w wakacje żaden termin nie będzie wszystkim pasował, bo zawsze gdzieś ktoś będzie wyjeżdżał. We wrześniu dzieci do szkoły lub przedszkola, a dorośli nie mają jeszcze zajęć na uczelniach . Jakiś jeden weekend większość powinna mieć wolny
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-13, 10:30   

Jezeli spotkanie byloby pod koniec sierpnia to moze udaloby sie mnie razem z mezem przyjechac,bo planujemy byc wtedy w Polsce,ale tez na 100 procent nie wiem.
 
     
Wiola
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-13, 16:03   

Podoba mi sie pomysł spotkania i chętnie wezmę w nim udział. Dobra myśl z miejscem spotkania w sanktuarium. Moja propozycja to Matemblewo, Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej http://www.matemblewo.pl/index1.php , położone w pieknym miejscu, z bazą noclegową.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-13, 19:37   

Wiolu - ja jestem chętna - na Matenblewo również. Ja bym wolała wakacje...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8