Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Serwer - problemy techniczne
Autor Wiadomość
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-31, 11:51   

Jakoś sie tam nie doczytałem, że administrator, moderator lub grupa wsparcia może na kogoś rzucać bezpodstawne oskarżenia, obrażać i ignorować.
Pozdrawiam.
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-31, 13:04   

Wito, ja tez nie,a moze Monika 36 znalazla tam te informacje skoro odeslala do regulaminu?

_zosia_
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-31, 13:07   

Myślę , że jako administrator i moderator ma prawo czuwać nad regulaminem forum ale jako Andrzej ma prawo dyskutować i wyrażac swoje poglądy i racje.

Te dwie jego role tu na tym forum należy odróżnić.

Jest człowiekiem - tak jak i my wszyscy tez cierpi i szuka rozwiązań należy Go wysłuchać a , ze nie zawsze sie z Nim zgadzamy to juz inna sprawa.

Każdy z nas ma swoje zdanie i swoje przemyślenia dlatego należy to uszanować bez obrażania - jeżeli chce się w tym temacie dyskutować.

Smutne w tym wszystkim jest to , że się nawzajem obrażamy czyniąc to tylko po to aby udowodnić swoje racje.

Ile ludzi tyle racji trzeba tylko wyłapać "dobre rady" , które służą nam.

Nie moge powiedziec , że Zuza dawała złe rady innym.
Pod tym względem była naprawde super.
Szkoda tylko , że niejednokrotnie robiła to - wyszydzając innych - wytykając im błedy.

Ja też tęsknie za Jej mądrymi radami ale nie za Taką Zuzą jaką była w ostatnich dniach. Być może nie wiemy co się dzieje z Nią . Może to był krzyk o pomoc?

Zastanówmy się jak pomóc człowiekowi , który w ten sposób sie buntuje.

Znamy Zuze nie od dziś zawsze ją denerwowała niemoc i hipokryzja.
Uważam, że powinna wrócic do nas.

To jest moje zdanie.

pozdrawiam

Ada

[ Dodano: 2007-10-31, 14:12 ]
ps
Ile ludzi tyle racji trzeba tylko wyłapać "dobre rady" , które posłużą nam.
 
     
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-31, 14:00   

Ada napisał/a:
Każdy z nas ma swoje zdanie i swoje przemyślenia dlatego należy to uszanować bez obrażania - jeżeli chce się w tym temacie dyskutować.


Zgadza się tylko, że Andrzej nazywa "swoją prawdę" oficjalnym stanowiskiem kościoła.

Ada napisał/a:
Smutne w tym wszystkim jest to , że się nawzajem obrażamy czyniąc to tylko po to aby udowodnić swoje racje.

wykazałem miejsca w których Andrzej mnie obraził - proszę wskazać gdzie ja jego lub innego z rozmówców obraziłem.

Ada napisał/a:
Nie moge powiedziec , że Zuza dawała złe rady innym.
Pod tym względem była naprawde super.
Szkoda tylko , że niejednokrotnie robiła to - wyszydzając innych - wytykając im błedy.

i analogicznie Zuza została zdjeta a jej rozmówczynie, które tak samo były napastliwe i niegrzeczne nie.

Ada napisał/a:
Ile ludzi tyle racji trzeba tylko wyłapać "dobre rady" , które posłużą nam.

mogę sie z tym zgodzić ale nikt nie upoważnił Andrzeja do nazywania "swoich racji" oficjalnym stanowiskiem Kościoła. Czy wy tak jesteście zaślepieni, że nie widzicie niebezpieczeństwa płynącego z takiej postawy??
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-31, 16:30   

Wito??? mogę Ci cos doradzić w tej dyskusji?????...........puśc to.....zostaw,szkoda się denerwować.Ty masz rację,Andrzej ma rację,obaj jesteście wartościowi ludkami,ale naprawdę szkoda zdrowia do przekonywania do swoich racji.A zresztą.........z racją to jest tak jak z plecami.....każdy ma swoje.
Ja mam takie powiedzenie"widoczne tak ma byc".
Pogody Ducha
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9