Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Biedny pies do wzięcia
Autor Wiadomość
Maria Anna
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 05:20   Biedny pies do wzięcia

Witam, ja tak bardziej na smutno, ale wczoraj wieczorem na allegro oglądałam zwierzeta i ... jest tam pies ze schroniska: Sznaucer średni, który jest w starsznym stanie. Ludzie z wolontariatu wystawili go na licytację...

Pies potzrebuje domu... jak się go odkarmi, ostzyże jest pięknym psem... wiem bo mam sama. Wzięłabym go niezwłocznie gdyby nie to, ze mam za małe mieszkanie dla dwóch samców (pies z psem się gryzą)

Serce mi się kraje nad niedolą zwierząt... tym bardziej,ze najczesciej do ich nieszczęścia przyczynia sie człowiek...

Wystarczy na allegro wpisać sznaucer średni...
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 07:29   

ja mam taka bidotę ze schroniska...
 
     
Ann3
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 08:16   

Ja już mam dwa tez ze schroniska , dwie suczki. Są grzeczne bardzo i nieabsorbujące - zajmują się sobą w domu, bawią razem na spacerze , polecam. ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10