Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja spotkania
Autor Wiadomość
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-30, 15:05   Propozycja spotkania

Moi drodzy chcielibyśmy zorganizować spotkanie ,takie,jak już kiedyś miało miejsce.
Rozmawiałam już z niektórymi osobami,są chętni do spotkania,porozmawiania i wypicia wspólnej kawki.
Prawdopodobnie,spotkanie miało by się odbyć we wrześniu,w sobotę 09,lub 08 w piątek.
Spotkalibyśmy się w okolicach Katowic-Gliwic,to możemy ustalić później,zależy ile osób byłoby chętnych,to zawsze idzie dogadać.
Proszę o wpisywanie się chętnych,pozdrawiam
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-30, 15:09   

Szkoda, że to tak daleko... A do tego mam kolejne wesele, na które znów nie wiem, czy iść...
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-30, 18:19   

Unus,myślę,że będziesz ;-) ...ma być Tomi,Mychha,Lena,El,Greg........... ;-)
 
     
funia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-30, 18:49   

to moze i ja sie dołączę...
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-30, 18:53   

Super,zapraszamy,myślę,że jutro napiszę dokładnie,gdzie i o której ;-)
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-31, 07:50   

wanboma napisał/a:
A do tego mam kolejne wesele, na które znów nie wiem, czy iść...
idz i się baw dobrze... nie czekaj na życie... uczestnicz w nim...

Ja też się chetne spotkam... Może tym razem Katowice... Jeśli w piatek to po południu
 
     
Mikula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-31, 08:12   

Weroniko, ja też chę tnie dołaczę. Proszę dopisać mnie do listy:)
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-31, 20:22   

Chętnie bym się spotkała, ale nie wiem czy dam radę dojechać. Jestem takim sobie kierowcą, więc raczej jechałabym pociągiem. Jeżeli to byłaby sobota to raczej tak... w piątek może być problem, bo jeszcze nie wiem jak córka będzie miała zajęcia ( dowożę ją do Studium). Gdyby jechał ktoś z opolskiego i mogłabym się zabrać, to chętnie bym skorzystała z okazji.
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-31, 21:15   

Prawdopodobnie będzie to sobota po południu,z opolskiego przyjedzie El,zapraszam ,czekamy,ja też chyba będę pociągiem,tak,jak za pierwszym razem,spotkamy sie prawdopodobnie przy dworcu,także nie miej obawy,pozdrawiam

[ Dodano: 2007-09-01, 14:10 ]
Dziewczyny kochane,chciałam poinformować Was,że spotkanie odbędzie się w Gliwicach, w sobotę po południu o godz.15.30.
Spotkamy się na dworcu PKP,tam gdzie spotkaliśmy się ostatnio.Zapraszam wszystkich chętnych,poznamy się,pogadamy i wspólną kawkę wypijemy.
Dziewczyny,które pojadą z Katowic mogą się umówić na daną godzinę,na pociąg.Ja chętnie z tego skorzystam,lepiej jechać pociągiem(bo w pociągu już można plotkować :mrgreen: )

[ Dodano: 2007-09-01, 14:12 ]
zapomniałam o mężczyznach....sorry,(ale nie mogę napisać mężczyźni kochani),więc piszę zapraszamy również mężczyzn :mrgreen:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-02, 11:20   

Będę, całuję, cieszę się bardzo !! EL.
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-02, 11:37   

Spotkanie odbędzie się w sobotę po południu 8 września,o godzinie 15.30.
Spotykamy się w Gliwicach na dworcu PKP.
Zapraszamy wszystkich chętnych.
Ja pojadę z Katowic pociągiem,więc osoby z tego rejonu zapraszam na pociąg,pojedziemy razem i z resztą spotkamy się w Gliwicach.
Zobaczę ,o której jest pociąg i napiszę jutro,chyba,że ktoś zrobi to dzisiaj,to bardzo dziękuję za to,pozdrawiam,cieszę się bardzo,że się spotkamy i pogadamy
 
     
Unus
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-02, 22:08   

Przykro mi że nie byłem na spotkaniu... weekendy spędzam z córką... staram się ten czas... rozumiecie... poświęcam całkowicie jej..
Bardzo proszę o zrozumienie i jeśli możecie zapraszajcie mnie nadal... mam nadzieje że następnym razem się spotkamy...
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-03, 05:22   

Unusie spotkanie dopiero będzie.....odbędzie się w tę sobotę,ja rozumiem,że czas spędzasz z córką,ale może jakoś uda Ci się to przełożyć............watro,abyś się z nami spotkał..........wtedy można szczerze porozmawiać,wyżalić się,wypłakać............a inni mogą doradzić,pomóc........wiesz mnie takie spotkania z innymi dużo dają,pomagają,zrozumiałam przez to wiele rzeczy,inaczej spojrzałam na świat,na to wszystko,co się wokół mnie dzieje,bardzo i to bardzo mi pomogli,i jestem im serdecznie za to wdzięczna.......znając Twoją sytuację,Twoje podejście,z którym nie potrafisz sobie poradzić radziłabym się spotkać.........ale to moje zdanie,w pełni rozumiem to,że chcesz być z córką............zrobisz,jak uważasz. ;-)
 
     
Unus
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-04, 07:24   

W czwartek jadę z córką na wakacje... więc znowu mnie nie będzie..
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-04, 11:15   

Ok Unusie,miłego wypoczynku.

Dziewczyny sprawdziłam przez internet pociągi z Katowic do Gliwic są o 13.40D,14.15,14.35P,14.50D,15.25,więc jak to zrobimy?,jak sie umawiamy?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8